Ksa dnem Askerlik...

artık 20 lere düştük şükürler olsun ya sanki çok az kaldı ay çok heyecanlandım şimdiakannehir

bendee bendeee ŞaFaK 29 Gümüşhanee :lepi:
turkbayragiBıRGÜN GELECEK BıR GÜN KALACAKturkbayragi
BıR GÜN GELECEK BıR GÜN KALACAK
:hooray: BıR GÜN GELECEK BıR GÜN KALACAK:hooray:

bendee bendeee ŞaFaK 29 Gümüşhanee :lepi:
turkbayragiBİRGÜN GELECEK BİR GÜN KALACAKturkbayragi
BİR GÜN GELECEK BİR GÜN KALACAK
:hooray: BİR GÜN GELECEK BİR GÜN KALACAK:hooray:

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

sensıble sağol canım guzel dıleklerın ıcın ısmını belırledık abbası duru olucak ısmı babası koydu ısmını :)

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
oğlumun adınıda babası koymuştu mafoldumben
benim oğlumda 4,5 aylık babası gittiğinde 1 haftalıktı daha bebeğim

allah analı babalı büyütsün canım

nan doğduktan sonra daha değişik bir hal alıyor insanı
yaşın kaç canım erken falan diyor arkadaşlar CADIARZU

tskler canim ama ne demek oluyor sülüs tarihi?

canım sülüs tarihini bende bilemedim ama başlama tarihi diye tahmin ederek 1 ağustos u yazmıştım ben. 12 ağustosta teslim olmuşlardı ama sınavın başladığı gün askerlik başlamış olarak kabul edilimşti.. ona göre hesapladım..ayrıca izin olan yerlerde hesaplamada sorun olabilir diye izin kullanmadığı halde bildiğim şafak sayısını göstermesi için programda izin yerinde de değişiklik yapmıştım. sayıları bir kere girmen yeterli.. daha sonra programı açınca kendisi kaldığı yerden işliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…