Ksa dnem Askerlik...

doğru diyosunuz arkadaşlar.mantıklı düşünemiyorum ki hiç..kafamı dağıtayım en iyisi...iyi olsunlar da bizim için en büyük mutluluk bu..çok haklısınız..a.s.

tatlım daha yeni gittiği için acemilik sadece askerinde değil onları bekleyenlerinde acemiliği ama zamanla ne zamnları müsaittir öğreneceksin aradığı saatleri hep bileceksin ama acemilikte pek düzenli olmuyor aramalar

bu arada bende bu akşam kayınvalidemlere gittim,ilk gördüğüm ayakkabıları oldu..içim ezildi resmen..sonra odasına gittim yatağını kokladım yastığını kayınvalidem hiç ellememiş yastık izi bile duruyodu...yastık izine bile aşığım:KK43:((,gömleklerini kokladım.kitaplarına dokundum....nasıl özlemişim kokusunu...o yokken ilk kez orda olmak çok acıttı canımı çok..:KK43:(((((

Hiiii anladim canim:))
Demekki sirada kimse yok simdikaydirigubbakcemile3
Uyumuslardir.
Kacta yatiyorlar peki?9-10 arasi diye biliyorum ben

valla bilmiyorum ki canim birsey demedi bizimkinin gunleri hala hastanede geciyor.. henuz diger seylere hic katilamadi.. kacta yatip kalktiklarini bilmiyorum malesef.. :bbo:

bu arada bende bu akşam kayınvalidemlere gittim,ilk gördüğüm ayakkabıları oldu..içim ezildi resmen..sonra odasına gittim yatağını kokladım yastığını kayınvalidem hiç ellememiş yastık izi bile duruyodu...yastık izine bile aşığım:KK43:((,gömleklerini kokladım.kitaplarına dokundum....nasıl özlemişim kokusunu...o yokken ilk kez orda olmak çok acıttı canımı çok..:KK43:(((((

kızlarrrr silkelenin biraz siz bu kadar moralsız olursanız onlar napsın bakın valla erken dogum yapıcammmmmmm :) kımı okusam bı moralsızlık bende uzuluorum ama valla dogururum elınıze verırım :)ugrasın durun artık:)

canım bunları söyleme ben de şimdi inan ağlamaya başladım ben her gün görüyorum eşyalarını
yatağımızdaki yastığın biri boş şu anda
bunlar insanın hepiçini acıtıyormafoldumben

Üzülme tatlim, bak ne güzel sagligi yerindeki askere gidebiliyor. Orasi peygamber ocagi. Sag saglim gelecekler hepsi, Allah'in izniyle. Sonra bol bol koklarsin sevdiceginiopuyorumnanaktan
Kisa dönemmis bak seninkide, 5 ay dedigin nedir ki, su gibi akip geciyor..

valla bilmiyorum ki canim birsey demedi bizimkinin gunleri hala hastanede geciyor.. henuz diger seylere hic katilamadi.. kacta yatip kalktiklarini bilmiyorum malesef.. :bbo:

Öyle mi canim, peki nasil oldu simdi? InsAllah dahada iyidir..

geçmiş olsun yaa ne oldu kii benmde heç bişeyden haberim yok :kedi:

onemli degil canim mide rahatsizligi gecirdi ikinci gunden.. serum felan vermisler.. biraz yemeye baslamis artik.. hergun gidip gorunmesi gerekiyormus doktora.. yarin da tahlil istemis doktor.. iyilesmesi icin 2 hafta muhlet vermis.. degilse endoskopi yapicam demis.. bizimki iyilesmek istiyorum ya endoskopi istemiyorum diye agliyodu en son essek kafali..
cok stres yapti dert etti icine hemen midesine vurmus akillimin,, cokacimcoook

kızlarrrr silkelenin biraz siz bu kadar moralsız olursanız onlar napsın bakın valla erken dogum yapıcammmmmmm :) kımı okusam bı moralsızlık bende uzuluorum ama valla dogururum elınıze verırım :)ugrasın durun artık:)

yok canım şimdi yeni gönderdiler ya alışmadılar haklı olaraktan
ama biz kıdemliler moralliyiz şafak olmş 29 nasıl moralsiz oliim
okadar gün saydım 29 gün daha sayarım evelallah turkbayragi

aman benim yüzümden erken doğurma kız..benim kafama takıcak yeni birşey çıkar sonra...allah kocişinle birlikte büyütmeyi nasip etsin canıma.s.

onemli degil canim mide rahatsizligi gecirdi ikinci gunden.. serum felan vermisler.. biraz yemeye baslamis artik.. hergun gidip gorunmesi gerekiyormus doktora.. yarin da tahlil istemis doktor.. iyilesmesi icin 2 hafta muhlet vermis.. degilse endoskopi yapicam demis.. bizimki iyilesmek istiyorum ya endoskopi istemiyorum diye agliyodu en son essek kafali..

çok geçmiş olsun yaaa Allah şifa versin
inşallah düzelir en yakın zamanda :Saruboceq:

çok geçmiş olsun canım ya, kendilerine olabilecek en iyi şekilde bakmaları lazım.

yok canım şimdi yeni gönderdiler ya alışmadılar haklı olaraktan
ama biz kıdemliler moralliyiz şafak olmş 29 nasıl moralsiz oliim
okadar gün saydım 29 gün daha sayarım evelallah turkbayragi

ben de kıdemliyim ama ama biri bir şey söylesin başlıyorum ağlamaya

canım bunları söyleme ben de şimdi inan ağlamaya başladım ben her gün görüyorum eşyalarını
yatağımızdaki yastığın biri boş şu anda
bunlar insanın hepiçini acıtıyormafoldumben

ne diyosun ya..allahım hep gözünün önünde...allaım geçsin şu günler artıkk

ayhh benm aşkımda çok yorluo bütün evraklarla o ilgilenio
saahlarada kadar yazıp duruyor garibimm :çok üzgünüm:

Canim en azindan icerde, üsümez. Agridaydi sanirim seninki, soguktur oralar, icerde olmasida sana bi teselli olsun balim.
Size az kalmis zaten 20lerdesin oooohhhhhhhhh gocecün gelip sarip sarmalayacak seni yakin bir zamanda:teytey::dance::sm_cool:

X