Ksa dnem Askerlik...

iskenderundaydı demi?? denız harpde..

benım erkek arkadasımda orda yapmıstı acemılıgı.. nasıl sızınkı memnun mu ınsallah ıyıdır yaa. pek ordan memnun kalmıyorlar cunku :umursamaz:

evet canım iskenderunda şimdilik çok memnun sadece uyku problemim var diyo oda olsun o kadar ,ama dağıtım olcakmış ordan sonra nereye çıkar bilmem,

bu arada kızlar 331. dönem olarak giden askerlerimiz izin kullanmadıkları takdirde 17 mayısta mı gelcekler?12 aralıkta teslim olanlar için tabi...

küsmene gerek yok,emin ol arama fırsatı ya da ortamı yoktur.yoksa neden aramasın ki.cidden bak herkesin ortamı iyi olmuyo.bazı yerlerde çok sıkıyolarmış.zor duruma girmesini istemezsin di mi?
istemem tabii kötü bişey olsun ona :1no2:
beklicem pazara kadar bakalım nolacak turkbayragi

teşekkürler cnmzemuszemus

Rice ederim canim.opuyorumnanaktan

beni hala eklemediniz :KK43: iskenderun/deniz kuvvetleri kısa dönemturkbayragi

Tamam canim ekliyorum simdi, görmedim kusura bakma, Hayirli teskereler canim.

canım merak etme benım esımde arayamamıstı arayamadıgım zaman merak etme demıstı fırsat olmuyormus bazen yarın arar mutlaka

Aklim kaldi. Gitmeden önce kendimi alistirmistim hergün arayamaz diye. Ertesi gün hemen aradi, cok sasirmistim beklemiyordum. Ondan sonrada hergün aradi alistirdi beni, bugün aramadi dogal olarak merak ediyorummafoldumben

saol cnm hoşbuldum:kedi: rabbim bir an önce askerlerimize kavuşmayı nasip etsin inşallahturkbayragi

AMIIINN canim AMIIINN... Rabbim hepimizi sag saglim kavustursun insAllah..

Aklim kaldi. Gitmeden önce kendimi alistirmistim hergün arayamaz diye. Ertesi gün hemen aradi, cok sasirmistim beklemiyordum. Ondan sonrada hergün aradi alistirdi beni, bugün aramadi dogal olarak merak ediyorummafoldumben

canım senı cok ıyı anlıyorum 2 gun once bende aynı duygular ıcındeydım gece uyku tutmadı fılan ama ertesı gun aradı bazen arama durumumuz olmuyor dıye benıde alıstırmıstı ılk gunden aramaya baslamıstı cok sıra oluyormus tlfnda cok zor arıyabılıyor sen tatlı canını sıkma merak etme arar yarın buyuk ıhtımalle

Yeni gidenler MAVI

şafagi yariya düsürenler YESIL

Kavusanlar KIRMIZI

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

Asmin Elazığ Kisa dönem

ayazz Iskenderun/Deniz Kuvvetleri/Kısa dönem

benimruyamsensin Tekirdag/Malkara Kisa dönem

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance:

burcudeniz Tunceli şafak 30'larda:dance:

buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Cash06 Bilecik/Sögüt Kisa dönem

Charm Hakkari Çukurca Karatas Karakolu/ Şafak 20'lerde:dance::)

Cilek Erzurum/Susuzharmanlar Kısa dönem

Daisybaby / edirne / kisadonem

denise85 Elazığ jandarma/ Kısa dönem

deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance:

dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance:

elfcn Sakarya/Adapazari Kisa dönem

elvin06 Hatay/Iskenderun kisa dönem

erence Sivas kisa dönem

extreme Ağrı Tutak Doğan Gün Karakolu/ Şafak 20'lerde:dance:

fcert Uşak/ il jandarma komutanlığı/Kısa dönem

Gamis ankara/mamak uzun dönem

guz_1 Agri/Dogubeyazit kisa dönem

hayran Hatay/şafak 20'lerde:dance:

horizon Kütahya Kisa dönem

ılarzu Karaman/ Kısa dönem

Kara_Sevdam Tunceli/ Kisa dönem / Şafak 20'lerde:dance:

Kardelen35 : ıstanbul / Kucukyali / Kisa donem

linguist Balikesir/ Uzun dönem

Moon Erzurum/Cat/Uzun dönem

nbsasmaz Edirne/Keşan/Kisa dönem

PesPemBe Izmir/Kisa dönem

Seda Manisa/ Kisa dönem

Sensible Erzurum/Ilica Kisa dönem

serenapak Van/Jandarma Asyş kom./kısa dönem/şafak 20'lerde:dance:

shining Kars/ Kisa dönem

songa84 Istanbul-Edirne/Kisa dönem

suchalovelyday Edremit/Kisa dönem

torakcan Nevşehir/Jandarma Kisa dönem

Tuce ıstanbul /Tuzla Piyade Okulu Kisa dönem

tugbahalil Erzincan/kısa dönem

YOZGATLI Edirne/Uzunköprü/ Kisa dönem

Yusum Gölcük şafak 30'larda:dance:

41 ASKER BEKLENIYOR...
41 kere masAllah:nazar:

Son düzenleme:
kızlar hem beni ara dedi 9 dan beri arıyorum zor düşüyo hep meşgul çünkü düştüğündede açan burda yok diyo bende telefon bekliyorum diyo suratıma kapatıyo...çok sinirlerim bozuldu derdimi anlatamıyorum bile...oda niye beklemiyo orda ya...aşırı moralim bozuldu yaaaa

17mayis olduguna emin misiniz kizlar 19 mayis biliyordum ben?

158 gün tam 17 mayisa denk geliyor balim, saydim tek tek:)))

canım senı cok ıyı anlıyorum 2 gun once bende aynı duygular ıcındeydım gece uyku tutmadı fılan ama ertesı gun aradı bazen arama durumumuz olmuyor dıye benıde alıstırmıstı ılk gunden aramaya baslamıstı cok sıra oluyormus tlfnda cok zor arıyabılıyor sen tatlı canını sıkma merak etme arar yarın buyuk ıhtımalle

InsAllah canim.. aradiginda cok fazla konusamiyoruz ama bir alo bile yetiyor gercekten. Sadece nefes alip verdigini bileyim yeter. Dün ¨bugünden icin selamlasma egitimi baslayacak dedi, belki bu nedenle yogundur, vakit bulamamistir diye avutuyorum kendimi. Yarini dört gözle bekliyorum..

Bu arada nisanli arkadaslara sormak istiyorum, kayinvalidenizi/kayinbabanizi bu dönemde ne sIklIkta ariyorsunuz? Nisanlim gitmeden önce ayda 2-3 kere felan görüsüyorduk telefonla. Simdi daha cok ihtiyaclari var morale, daha sIk aramak istiyorum ama biraz cekiniyorum acikcasi, acaba dogru olur mu sürekli aramak? Nisanlimin ailesi sonucta ama ne bileyim, bu konularda cekingenim biraz, evli olsak kesinlikle hergün arar sorardim ama simdi biraz ayip gibi sanki, yada ben yanlis düsünüyorum?
Evli arkadaslarin fikirlerinide almak isterim.

kızlar hem beni ara dedi 9 dan beri arıyorum zor düşüyo hep meşgul çünkü düştüğündede açan burda yok diyo bende telefon bekliyorum diyo suratıma kapatıyo...çok sinirlerim bozuldu derdimi anlatamıyorum bile...oda niye beklemiyo orda ya...aşırı moralim bozuldu yaaaa

ayazcım orda ne durumdalar bılemeyız o ıstemezmı konusmak senınle ama demekkı olmuyor sen moralını bozmamaya bak

aman valla haklısın herkes ayrı bir alem.ben o yüzen hiç aramıyorum.o çağrı atıyor ya da arayıp beni hemen ararmısın diyor bende arıyorum hemen.başka türlü ulaşılmıyor çünkü.bi de 2 gündür 5 dk kalık da olsa nete girme fırsatı oluyomuş bende mail atıyorum.nasıl iş anlamıyorum ya.internetleri var ama cep telefonu yasak.

InsAllah canim.. aradiginda cok fazla konusamiyoruz ama bir alo bile yetiyor gercekten. Sadece nefes alip verdigini bileyim yeter. Dün ¨bugünden icin selamlasma egitimi baslayacak dedi, belki bu nedenle yogundur, vakit bulamamistir diye avutuyorum kendimi. Yarini dört gözle bekliyorum..

Bu arada nisanli arkadaslara sormak istiyorum, kayinvalidenizi/kayinbabanizi bu dönemde ne sIklIkta ariyorsunuz? Nisanlim gitmeden önce ayda 2-3 kere felan görüsüyorduk telefonla. Simdi daha cok ihtiyaclari var morale, daha sIk aramak istiyorum ama biraz cekiniyorum acikcasi, acaba dogru olur mu sürekli aramak? Nisanlimin ailesi sonucta ama ne bileyim, bu konularda cekingenim biraz, evli olsak kesinlikle hergün arar sorardim ama simdi biraz ayip gibi sanki, yada ben yanlis düsünüyorum?

canım yemın torenlerı yaklasıyor ya esım bos vaktımız olmuyor hıc dıyordu belkıde o yuzden arayamamıstır ben kayınvalıdemı her gun arıyorum cunku esım onu arıyamıyor ben haber verıyorum ben aramasam o arıyor zaten kayınpederımde vefat ettıgı ıcın malum kadın tek basına moral ıstıo sen bence cekınme arayıp bı hal hatır sor onların hosuna gıdıcektır senın araman sonucta sende bı kızları sayılırsın artık

ben nişanlıyken neredeyse hrgün arıyodum aramayınca kızıyordu nie aramısoun bşiimi vaar diodu ara ama fazlada şımartma biraz daha sık ara o seni ararmı yada hoşnut oluyormu duruma bak öle herkes bir deildir
şimdi çok sık aramıyorum askere gittiğinden beri bana fazla görüşmeyin demişlerdi bende onlarlada sık görüşmem

Son düzenleme:
peki kizlar yeni soru size :)
acemilikten sonra mp3 calar gibi seyler yasak mi yine de?
bu tarz birsey gondrebilirmiyiz kendilerine?

Evli arkadaslarin fikirlerinide almak isterim. [/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

yanlış anlama sadece kendi fikrimi sölüyorum.bence çok sık arama.evet morale ihtiyaçları olabilir ama sonuçta onların oğlu ise senin de nişanlın.onların da seni araması,sahip çıkması gerek.ilk gittiği gün arayıp allah kavuştursun dedikten sonra ayda 1 ara.ama bekle sen aradıktan sonra onlar da seni arasınlar.çünkü yanlış anlama en anlayışlı aile(kayınvalide-kayınpeder)dahi olsa ister istemez mesafe oluyor.

canım yemın torenlerı yaklasıyor ya esım bos vaktımız olmuyor hıc dıyordu belkıde o yuzden arayamamıstır ben kayınvalıdemı her gun arıyorum cunku esım onu arıyamıyor ben haber verıyorum ben aramasam o arıyor zaten kayınpederımde vefat ettıgı ıcın malum kadın tek basına moral ıstıo sen bence cekınme arayıp bı hal hatır sor onların hosuna gıdıcektır senın araman sonucta sende bı kızları sayılırsın artık

Allah kayinbabana rahmet eylesin canim, mekani cennet olsun.
Evli olsam bende mutlaka hergün arardim, ama simdi nisanliykan uygun mu diye merak ediyorum? aklimdalar hep, aramak istiyorum, mesela bugün arayayim dedim, ama daha 3-4 gün önce görüstük, rahatsizda etmek istemiyorum sürekli. Cok iyiler Allah razi olsun, nisamlimda diyor sen naptiysan bunlara arayinca havalara ucuyorlar diyor, sagolsunlar ama dedigim gibi nisanli oldugumuz icin evlilere göre bir adim arkada tutmaliyiz kendimizi sanki.

ben nişanlıyken neredeyse hrgün arıyodum aramayınca kızıyordu nie aramısoun bşiimi vaar diodu ara ama fazlada şımartma biraz daha sık ara o seni ararmı yada hoşnut oluyormu duruma bak öle herkes bir deildir
şimdi çok sık aramıyorum askere gittiğinden beri bana fazla görüşmeyin demişlerdi bende onlarlada sık görüşmem

Ablacim kayinvalidenlermi kiziyordu sen aramayinca?

Evli arkadaslarin fikirlerinide almak isterim. [/COLOR][/I][/B]

yanlış anlama sadece kendi fikrimi sölüyorum.bence çok sık arama.evet morale ihtiyaçları olabilir ama sonuçta onların oğlu ise senin de nişanlın.onların da seni araması,sahip çıkması gerek.ilk gittiği gün arayıp allah kavuştursun dedikten sonra ayda 1 ara.ama bekle sen aradıktan sonra onlar da seni arasınlar.çünkü yanlış anlama en anlayışlı aile(kayınvalide-kayınpeder)dahi olsa ister istemez mesafe oluyor.[/QUOTE]

Canim aslinda cok cana yakin insanlar, ama tabi tam olarak bu konu hakkindaki düsüncelerini bilmiyorum, yani sürekli aramama ne derler, ne düsünürler felan bilmiyorum..Nisanlim askere gitmeden önce bi onlar ariyordu bi ben, öyle öyle görüsüyorduk.. Sanirim yine ayni sekilde devam etmek en güzeli..

X