Ksa dnem Askerlik...

Yok canım aramadı :sinifsinif: :bbo:
Annem artık aradığına inanmıyor dünden beri ağrıları başladı
Sabah kalktım Şırnak emniyetini Eruh bilmem ne komutanını kaymakamı aradım
Bu çocuğu bulun 1 dakika arasın yoksa annemin bi tarafına inecek dedim
Binbaşı ben telefonla arar bulur size yerini haber veririm
Burda üst seviyede alarm var telefonlarda sorun var ondan arayamamıştır dedi
Akşam mesaiden sonra da gider durumuna bakar aramasını sağlarım dedi
Hem komutanıyla da görüşür özel durum olduğunu bildiririm dedi
Şimdi de Binbaşıdan haber bekliyorum

ay hadi inşallah hayırlı,sağlıklı haberler alırsınız.

ay hadi inşallah hayırlı,sağlıklı haberler alırsınız.

Biraz önce haberi aldık canım
Yazmıştım ama atlamışsın sanırsam
Bi iki sayfa geriye bakarsan cadalozluklarımı okursun :kedi:
Biraz rahatsızmış köye göndermişler
3 Gündür revirde yatıyormuş
Orda da telefonda sorun varmış
Binbaşı sağolsun komutanıyla görüşüp
Evi aratmasını rica etmiş

selamlar arkadaşlar.dün en son kaldığım yerden itibaren yazıları takip ettim tek tek.o kadar iyi geliyorki valla.görev bilinci ile hergün açıp yazıları okuyorum.sahrud kardeşinden haber almana çok sevindim.annen de inşallah rahatlamıştır.ama emin ol bende senin gibi bi ablayım.kardeşim ineboluda görevdeyken başka bi ile gitmişti sonrasında da haber alamalıştık.yani tekrar dönüp dönmediğini bilmiyoduk.neyse uzatmayım.sonra ben inebolu öretmen evi,görev yaptığı hastane falan tek tek hepsini aradım ve telefonumu bıraktım onlara.öğretmen evinden 1 saat sonra tel geldi.beyfendi kız arkadaşı ile olduğu için arayamamış,onunla girdiler az önce diyo.hey allam ya dedim.bi tonn laf saydım tabi bizimkine.
arkadaşım seninde alyansını bulmana sevindim .yalnız merak ettim eşiniz alyansını kaybetmişti ya sonra aynısını mı aldınız yoksa takmadı mı?bizimki evlendikten sonra alyans takmaktan aciz,gerçi bende öleyim.ikimizde pek sevmiyoruz yani.ama yine de kaybolmasın alyanslarımız:)

ben geldüüümmmmm
alkisalkisalkis
dün 4e kadar çalıştım heytt bee aferin bana
çıkışta pasta alcam kendime aferin hediyesi=))
ama çook uykum var sabahta 7de kaltım dus aldım filan :1closedeyes:

sahrud bu arada dün sana cevap atmıştım ama bilmiyorum gelip gelmediğini.eşime mailde yolladım hepsini.inşallah girer nete ve görme fırsatı olur.ama dedim ya keşke gitmeden önce düşünseydim bunları.şimdi bu kadar aklım kalmazdı.neyse artık.

ben geldüüümmmmm
alkisalkisalkis

Çalışma konusunda aferin ama bu konuda ayıp ettin :kedi:
Pasta yalnız kendine mi
Aramızda hamile var canı çeken olur kaydirigubbakcemile3

ben geldüüümmmmm
alkisalkisalkis

ooo baya bi aşmışsınız.ah ah okul yılları keşke geri gelse ama.o dönem de aman şu okul bi bitsin bi daha asla uğraşmayacam bunlarla dedim ama şimdi keşke devam etseydim,en azından yüksek lisans falan yapsaydım diyorum.hayırlısı böleymiş.doğru düzgün devlet garantili iş olsaydı ama o da yok.amannn valla artık hiçbiri gözüme gelmiyo.bu arada pastayı da hak etmişsin hem de fazlasıyla.çikolatalı olsun ama ben de eşlik edeyim anlaştık mı?

Biraz önce haberi aldık canım
Yazmıştım ama atlamışsın sanırsam
Bi iki sayfa geriye bakarsan cadalozluklarımı okursun :kedi:
Biraz rahatsızmış köye göndermişler
3 Gündür revirde yatıyormuş
Orda da telefonda sorun varmış
Binbaşı sağolsun komutanıyla görüşüp
Evi aratmasını rica etmiş
iyi canım hadi gözün aydın
canım bende açamadım verdiğin adresi CADIARZU

ben geldüüümmmmm
alkisalkisalkis
hihih bende çok pis boğazım
benimde canım çekti şimdik :kedi:

iyi canım hadi gözün aydın
canım bende açamadım verdiğin adresi CADIARZU
hihih bende çok pis boğazım
benimde canım çekti şimdik :kedi:

dün kavga ettik biz dirim mektup yüzünden:mymeka:
arkadaşlarıma mektup geliyo pastalar geliyo çiçekler geliyo (yusumun pastası oluyo bu=))))
bana niye bi mektup gelmiyo filan dedim, benim ne çektiğimi biliyomusun nasıl göndercem sana ben bilmem ne bıdı bıdı bissürü laf etti...
valla 8 ocakta doğumgünüm var, eğer ona da bişey yapmazsa kafasını gömecem yere bukez!!!

evdeymiş evi aradım gece uyurken parmağımdan da nasıl çıktıysa yatağın yanındaymış

Belki uyurken parmakların şiştiyse uyku sersemliği sen çıkarmışsındır
Neyseki çarşaf falan silkelerken Alyansı silkelemedin
Ben telefonu silkelemiştim 7.nci kattan kaydirigubbakcemile3
Bişeycik olmamıştı ama

arkadaşlarıma mektup geliyo pastalar geliyo çiçekler geliyo (yusumun pastası oluyo bu=))))
bana niye bi mektup gelmiyo filan dedim, benim ne çektiğimi biliyomusun nasıl göndercem sana ben bilmem ne bıdı bıdı bissürü laf etti...
valla 8 ocakta doğumgünüm var, eğer ona da bişey yapmazsa kafasını gömecem yere bukez!!!

:roflol::kedi:
kız sölemeyi unutmuşum bizde kavga ettik :umursamaz:
dedim arkadaşlarıma bir sürü mektup gelmiş
alçak sen bana bir tane bile göndermedin
o kadar sölenmeme rağmen didim Çok üzgünüm çoook
o da kahkahayı bastı
abin eşine göndermiş mi dedi :dilcikar:
bakarmısın şuna
göndermişse gönderecek cins :umursamaz:
benim şaka yaptığımı sanmış
kendini kötü hissetmişmiş
:mymeka:

selamlar arkadaşlar.dün en son kaldığım yerden itibaren yazıları takip ettim tek tek.o kadar iyi geliyorki valla.görev bilinci ile hergün açıp yazıları okuyorum.sahrud kardeşinden haber almana çok sevindim.annen de inşallah rahatlamıştır.ama emin ol bende senin gibi bi ablayım.kardeşim ineboluda görevdeyken başka bi ile gitmişti sonrasında da haber alamalıştık.yani tekrar dönüp dönmediğini bilmiyoduk.neyse uzatmayım.sonra ben inebolu öretmen evi,görev yaptığı hastane falan tek tek hepsini aradım ve telefonumu bıraktım onlara.öğretmen evinden 1 saat sonra tel geldi.beyfendi kız arkadaşı ile olduğu için arayamamış,onunla girdiler az önce diyo.hey allam ya dedim.bi tonn laf saydım tabi bizimkine.
arkadaşım seninde alyansını bulmana sevindim .yalnız merak ettim eşiniz alyansını kaybetmişti ya sonra aynısını mı aldınız yoksa takmadı mı?bizimki evlendikten sonra alyans takmaktan aciz,gerçi bende öleyim.ikimizde pek sevmiyoruz yani.ama yine de kaybolmasın alyanslarımız:)
canım askere gidecek orada da kaybedecek diye alyans almadık ama dönünce ben alacağım ona zemuszemus

Neden kavga ettin canım ya... kendimi kötü hissettim bak şimdi. Nişanlımın burda arkadaşları falan çok onları arıyor, onlar alıp getiriyorlar bana. Belki nişanlının orda arkadaşı falan yoktur samimi olduğu.

X