Ksa dnem Askerlik...

mafoldumbenGeçer geçer daha öncekiler gibi buda geçer neler neler geçmediki deli divane gönlüm aşka mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
:asigim::asigim::asigim:

kızlar nişanlım 12 aralıkta teslim oldu kaç gün askerlik yapıcaklar?155 gün mü??şafak hesabımı ona göre yapıcam bana yardım eder misiniz...kendimi bunlarla avutuyorum ,günler nasıl geçicek ya....bugün 6.günü askerliğinin mafoldumben

kizlar vodafonun bu sabit hatlari aramak ici kampanyasi varya hani ayda 55 ytl odenen..
bunlarin son tarihleri 1 ocak deniyor hep 1 ocaktan sonra ne olur bilen var mi hic? 1 ocaktan sonra kampanya devam etmiycekse katilmanin bir anlami yok..
canım tam olarak ne diyor peki?

canım hoşgeldin yerimseniben
Allah kavuştursun canım
eşim ocakta gelicek,inşallah zaman su gibi akar sizin için
nerde asker?

canım hoşgeldin yerimseniben
Allah kavuştursun canım
eşim ocakta gelicek,inşallah zaman su gibi akar sizin için
nerde asker?[/QUOTE]

iskenderun bahriyeli..sizin bişey kalmamış ya...allah kavuştursun hepimizi...toplam kaç gün askerlik kısa dönemlerin,şafak hesabı yapıcam da....öyle kötüyüm ki

denizciğim bizlerinki gittiğinde sizde bizi böyle telkin ediyordunuz :kedi:
rüya değildir inşallah kafamçokkarıştı

diyo.. ben bundan diger saglanan avantajlarin olmayabilecegini cikariyorum ama ?

iskenderun bahriyeli..sizin bişey kalmamış ya...allah kavuştursun hepimizi...toplam kaç gün askerlik kısa dönemlerin,şafak hesabı yapıcam da....öyle kötüyüm ki

Şafak hesabı yapmaya bence hemen başlama önce biraz zaman geçsin
Şimdi günler zor geçer her yarın gözünde büyür
Biraz zaman geçsin sonra saymaya başlarsın derim ben
Bi çok arkadaşta öyle dicektir ama yine de sen bilirsin
Kısa dönem 150 gün

ii değilim bugün annemde gidiyor yanlız kaldım iyice. Nasıl geçecek bilmiyorum spor salonuna yazıldım zamanı değerlendıreyım en azından canım sıkılmaz. Bıde kılo verırsem dadından yinmez

bidenem moral bozmayı yasaklıyorum saaaa

moralini bozan 30 kere şınav çekecek haberi olaaaaaaşakkıdı

gel anacımmm bidenemm kötü olma hemencik dur bakalım dün biir bugün iki şekerparem geçirecez günleri hepberaber seni ne yapalım şeker torbası?

kantinci yapalım mı seni de?Şeniz

mafoldumbenGeçer geçer daha öncekiler gibi buda geçer neler neler geçmediki deli divane gönlüm aşka mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
:asigim::asigim::asigim:

radyocu kapat şunu bi kolbastı çal da keyfimiz yerine gelsin gül tikenimmm haydeeeeee

bugünü sayma bugünü saymaaa 149kaydirigubbakcemile3

Temel birgün askeriyede komutanın duvara yazdığı yazıyı okuyor:

-- ıÇKı ÖLDÜRÜR!

Bunu gören temel hemen altına bi not da kendisi yazıyor

-- ASKER ADAM ÖLÜMDEN KORKMAZ!!!

diyo.. ben bundan diger saglanan avantajlarin olmayabilecegini cikariyorum ama ?
asmin bende bundan
tarifeye sonradan her ay 400 ek dakika avantajının eklendiğini
yeni aboneler,
Cep Limitsiz Vodafone + Sabit Hat kampanyasının sağladığı avantajlarla birlikte 400 ek dakika avantajdanda faydalanacağını anladım
vodafone'u ara bi yinede
bende turkcell kamu hattını kullanıyorum
geç bile kaldım ama memnunun

canım kardeşin aradı mı?

destek konusunda galiba sonuna kadar tam desteğim dirimcim:lepi: yoldaşız yanikaydirigubbakcemile5

yapın bacım kantinci yapın beni iyi ki varsınız sizinle bu zor günleri aşarım artık,iyi ki var bu topic şimdi ben kantinci mi oldum...offf nasıl alışıcam onsuzluğa daha 6.gün mafoldumben

birşey mi kaçırdım dirimcimfisfisfis anlayamadım

destek konusunda galiba sonuna kadar tam desteğim dirimcim:lepi: yoldaşız yanikaydirigubbakcemile5
canım biz geldiğimizde sizde bize destek veriyodunuz ya ondan bahsediyordum opuyorumnanaktan
Şeniz

Temel birgün askeriyede komutanın duvara yazdığı yazıyı okuyor:

-- İÇKİ ÖLDÜRÜR!

Bunu gören temel hemen altına bi not da kendisi yazıyor

-- ASKER ADAM ÖLÜMDEN KORKMAZ!!!
:roflol:

sahrud dogru soyluyor safak saymaya baslama bende sayıyordum ama artık saymıyorum ve daha rahat gecıyor gunler canını da sıkma hıc hayırlısıyla bugunlerde bıtecek enınde sonunda.

Yok canım aramadı :sinifsinif: :bbo:
Annem artık aradığına inanmıyor dünden beri ağrıları başladı
Sabah kalktım Şırnak emniyetini Eruh bilmem ne komutanını kaymakamı aradım
Bu çocuğu bulun 1 dakika arasın yoksa annemin bi tarafına inecek dedim
Binbaşı ben telefonla arar bulur size yerini haber veririm
Burda üst seviyede alarm var telefonlarda sorun var ondan arayamamıştır dedi
Akşam mesaiden sonra da gider durumuna bakar aramasını sağlarım dedi
Hem komutanıyla da görüşür özel durum olduğunu bildiririm dedi
Şimdi de Binbaşıdan haber bekliyorum

[

radyocu kapat şunu bi kolbastı çal da keyfimiz yerine gelsin gül tikenimmm haydeeeeee

bugünü sayma bugünü saymaaa 149kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

HANİYADA BENİM ELLİ DİRHEM BULGURUM BULGURUM KONYALININ GÖZLERİNE VURGUNUM OY OY KONYALIM YÜRÜ...

OLDUMU kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…