Ksa dnem Askerlik...

cnm ben evliyim esim edirnede ben antalyada cook uzaklarda aminnnn ewet saqsalim dönsünlede sesinide duysaydım seninki nerde cnm

pardon canım okumamışım evli olduğunu. benim nişanlım tuncelide... yemin törenine bile gidemeyecek kadar uzaktaymış mayın oldugu için gidemıyomus aileler oralara...

pardon canım okumamışım evli olduğunu. benim nişanlım tuncelide... yemin törenine bile gidemeyecek kadar uzaktaymış mayın oldugu için gidemıyomus aileler oralara...

önemli deqilc nm aaa cok kötü ya hayırlısı olsn cnm bende esiminkine qdemeyeceqim cünkü cocukla cok zor antalyadan edirne 15 16 saat belkide daha fazla ucak ta var ama aktarmalı ymıs onun zorluk cekemm cocukla yakın olsaydı cocuqu qötürmezdm kendm qideriidm yada büyük kızıla beraber qideridm ( herseyde hayır var cnm ya

kızlar sabredin az bende gidememiştim yemin törenine diyarbakırda olduğu için ama dedimya sabır lazım alışıyosunuz şu 1 ayı atlatın alışırsınız :)

şafakk 31:) vuslatımıza çooookkk az kaldı hihoyyyt

:gitme: evet canım alışırız bizde inşallah allah kavuştursun senide canım :gitme:

nasılsınız kızlar.alışabildiniz mi? biz hergün 1saaten fazla konuşuyoruz.iskenderun çok sıcakmış.soğuk su yetişmiyormuş.oyüzdan kantinde kampanya yapmışlar :roflol: bir ılık su alana bir soğuk su satılıyormuş :roflol:

daisybaby aradın mı? kantinler çook kalabalık oluyormuş. belki kartı bitmiştir ve alamamıştır?

1 saat nasıl konusaılıyosunuz biz 15 dk anca konusbılıyoruz ankesörlü tlfdan arıyo fakat sıra oluyomus cok konusamıyoruz o yuzden. siz baska bıyerdenmı konusuyosunuz?

Canım sızın durumda bızım kı gıbı ama ınan bızım durum daha kotu.. esım hakkarı cukurca da ...
benımde aynen gozum haberlerde.. su kurt acılımı nereye baglanacak cok merak edıyorum..
Ozlemden cok korku yasıyoruz bız.. herhangı bır yer degıl buralar... pkk ıle burun burunalar..
Allah korusun bı terslık olsa saldıracakları yer besbellı.. daha onceden de yaptıkları gıbı.. ve bu yerlerden en gözdesı hakkarı gelıyor zapın hemen dıbı..
Allahım korusun aklımıza getırmeyelım cok sukur kı kısa donemler, bırlıkten dısarı cıkartılmıyorlar..
Ama 20 gun sonra dagıtım olacakmıs ınsallah karakollara gondermezler taburda kalır esım sımdıde onu dusunuyorum oy Allahım cabucak sagsalım gecsın bıtsın ınsallah..
Su kurt acılımıda guzel sonuclara baglansın bıtsın bu kavgalar savaslar... oof off...

Evet canım bızde aynıyız.. gıdemıyoruzz.....
Kendılerı bıle askerı konvoyla gıdıyorlar zaten guvenlık saglanmıs sekılde...

Evet canım bızde aynıyız.. gıdemıyoruzz.....
Kendılerı bıle askerı konvoyla gıdıyorlar zaten guvenlık saglanmıs sekılde...

ya allah hepimize sabır versın ben dıger topicte tuncelide operasyon var dıye bısey duydum bu öglen bana saat 20.00 da arıycam dedı hala aramadı yüreğim pırpır edıyo ailemden uzagım yalnız yasıyorum cıldırcam paylasıcak kımsem yok neden aramıyo ya neden

son zamanlarda sular duruldu ama muhalefet muhalefetlğini baska türlü yapmaktansa kürt açılımında yapmakta ısrar edıyo !!! bukadar insanı huzursuz etmeye hakları yok nekadar bölücülüğe meyilli bi toplum olduk anlayamıyorum aynı topraklarda yasayan insanlar aynı havayı soluyan insanlar neyi paylaşamıyolar derdi ne bu insanların eli yüreğinde bunca insan var mahserde hesap sormak için beklıycem

canim ilk gunleri simdi hergun arayamamasi normal sıkma kendini bu kadar. musait bi zamaninda arar mutlaka. Biz ilk 4 gun konusamamistik. Operasyona falanda gondermezler daaha egitim bile almadilar sonucta. Elbiseleri bile gelmemistir buyuk ihtimalle. Gonlunu ferah tut , iyi seyler dusunopuyorumnanaktan

hehe hiç qüleceqim yoktu.... cokta ilqincmiş ılık su alana soquk bedava heheh

daisybaby aradın mı? kantinler çook kalabalık oluyormuş. belki kartı bitmiştir ve alamamıştır?

aradı sükür cnm rahatladıqım saqol cnm senin nasıl qidiyor bayaqa konusabiliyrsun ne sanslısın ben 1 saat deqil tek deqil arasında 1 dk razıyım enazında sesini duyarım turkbayragi

biliyorum daha silah tutmayı bilmiyolar ama baskın maskın... üff aklıma neler neler gelıyo bi biseniz ... alışırmıyım acaba diye düşünüyorumda benim çok evhamlı bi yapım var o mu yapıyo askerliği benmi orası tartışılır=) aradı az önce rahatladı içim biraz zemuszemus

Gozun aydin canım, Aynı seyi bende soyluyorum sevgilime sen mi yapıyorsun benmi askerligi diye :) Su ilk gunler cok zor , 1 haftaniz bi tamamlansin biraz daha rahatlayacaksiniz. Hem onlar orda neler yapabileceklerini ogrenicekler hemde siz. Aramasida duzene girer merak etme.

Senınle aynı seylerı bende dusunuyorum canım.. ısın ıcıne dalınca ınsan kendını dusunmekten alamıyor..
Ama hıcbırının ne bıze ne de eslerımıze faydası var.. yapacagımız tek sey dua etmek ve onlara moral vermek...

Arkadasın dedıgı gıbı daha kamuflaj kıyafetlerı bıle gelmemıs cogunun sıvıller taburun ıcınde..
Onlara bırak catısma, askerıyenın ıcınde bıle gorev vermıyrolardır henuz..
helekı boyle pkk eylemlerının yogun oldugu bolgelerde askerlerı cok daha guzel agırlıyorlar...
Arayacak elbet sıkma canını..

aradı canım konustuk şimdi ama cok duygulanmış orası suara karısık sanırım
pek bişey anlatamıyo bende telefonlar dinleniyo bası derde girmesin dıye soramıyorum ama anladım az cok zaten duymustumda...

Konustuguna sevındım canım, rahatlamıssındır bıraz daha... evet telefonlar dınlenıyormus bende herseyı soramıyorum o yuzden...
Gelınce anlatırım dedı benım canım... cok ozledım coookk.... sen yeterkı gel, anlatma ıstemem...

kıyamam yaa... evliyken olmak dahada zordur eminim... biter gelir inşallah sağsalim hepsine dua ediyorum hergece kazasız belasız yuvalarına dönsünler allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…