Ksa dnem Askerlik...

dirimcim evet ya artık son aya girdik oleyyyyyyyyy opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5 :lepi:sositosositohihoyyytsırnaşık şeydelikafadulden:sm_cool::teytey::dance:
bitsin artık askerlik

bu arada avatarın çok tatlıymış canım
şafak 31 turkbayragi
Hatay'a selamlar zemuszemus

iş yerinden onların girmesi yasaklanmış
bu yüzden giremiyordur belki de

kızlar butterfly hiç gelmiyor
haberi olan varmı :uhm:

sel götürüyo buraları ya sinir oluyom yağmura:eek:klava:
ay ben kilo vermişim bide geldiğinde beni öldürecek bu ne hal diycek
27 beden kot pantolon bol gelıyo ya=((

bizim burayı da kara bulutlar kağladı ama daha yağmur yağmadı inşallah iş dönüşü bastırmazyasakkelime

arkadaslar usta bırlıklerı ıle ılgılı bı fıkrınız varmı nereye gıderler ben bıde onun derdıne dustum sımdı

uzaga gitmezler canım hatta yerinde kalma ihtimali çook yüksek.
genelde aynı sehir içinde baska bi birliğe veriliyolar yada hiç yerinden oynamıyolar

Kısa dönemler öyleymiş
Benim kardeşimin gideceği yer baştan belliydi
Önce il tugay komutanlığında 1 ay eğitim görecek sonra
Irak sınır karakolunda usta birliğine devam edecek :bbo: :bbo: :bbo: :a015: :a015:

27 bol mu kaç kilosun kız sen kafamçokkarıştı
valla boyum 1.71 kilom 55 di galiba 53 filan oldum:sinifsinif:

Kısa dönemler öyleymiş
Irak sınır karakolunda usta birliğine devam edecek :bbo: :bbo: :bbo: :a015: :a015:
allah kavustursun canım, uzaga göndermiyolar artık

ınsallah ya esım ılceler cok kotu dedı nıye dedı onuda bılmıyorum ama ıcımde kaldı
için rahat olsun canım baska yere kolay kolay vermeıyolar

Kısa dönemler öyleymiş

canım allah yardımcınız olsun :Saruboceq:

sizleri tanıdığım ıcın cok mutluyum su zor donemlerımızde ne guzel bırbırımıze destek oluyoruz paylasıyoruz herseyı valla cok sıkılıyordum 2 can evde ole otur otur sımdı en azından bı mesgalem oldu hepınızı tez zamanda kavustursun sevdıklerıne butun askerlerımıze allah yardımcı olsun yanında olsun korusun arkadaslar ıcınız rahat olsun annelerın duaları kabul olurmus hepınız ıcın dua edıorum hepsı sag salım donucekler evlerıne.veee BıR GÜN GELECEK BıR GÜN KALICAK .. :):emir_bebek:

dirimcim evet ya artık son aya girdik oleyyyyyyyyy opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5 :lepi:sositosositohihoyyytsırnaşık şeydelikafadulden:sm_cool::teytey::dance:
bitsin artık askerlik
ay ne güzel avatar öyle bayıldım Şeniz

sel götürüyo buraları ya sinir oluyom yağmura:eek:klava:
ay ben kilo vermişim bide geldiğinde beni öldürecek bu ne hal diycek
27 beden kot pantolon bol gelıyo ya=((
ya kot pantolon bedenlerini unutmuşum
kumaş giymekten akannehir
27 azdı sanırım kumaşta 34 e mi denk geliyor -tatlicadiarzu-
üfff benimde belim ağrıyor ya kaç gündür
belim sırtım ölüyorum
kociş gelecek her yerimi hastalık götürüyor mafoldumben

arkadaslar usta bırlıklerı ıle ılgılı bı fıkrınız varmı nereye gıderler ben bıde onun derdıne dustum sımdı
canım izmirmiydi şimdiki yeri
kısa dönemleri uzak yere vermiyorlar
genelde bir kısmı aynı yerinde kalıyor
bir kısmıda çevre ilçelere ve illere dağıtılıyor
jandarma mı canım?

sizleri tanıdığım ıcın cok mutluyum su zor donemlerımızde ne guzel bırbırımıze destek oluyoruz paylasıyoruz herseyı valla cok sıkılıyordum 2 can evde ole otur otur sımdı en azından bı mesgalem oldu hepınızı tez zamanda kavustursun sevdıklerıne butun askerlerımıze allah yardımcı olsun yanında olsun korusun arkadaslar ıcınız rahat olsun annelerın duaları kabul olurmus hepınız ıcın dua edıorum hepsı sag salım donucekler evlerıne.veee BİR GÜN GELECEK BİR GÜN KALICAK .. :):emir_bebek:

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Burcudeniz'ciim sen benden iyisin
Benimde boyun 171 ama 48 kiloyum :kedi:
Bizim sloganımız da Kardeşim gitmeden önce bulduk
IRAK ARTIK BİZE IRAK DEĞİL :bbo:

sizleri tanıdığım ıcın cok mutluyum su zor donemlerımızde ne guzel bırbırımıze destek oluyoruz paylasıyoruz herseyı valla cok sıkılıyordum 2 can evde ole otur otur sımdı en azından bı mesgalem oldu hepınızı tez zamanda kavustursun sevdıklerıne butun askerlerımıze allah yardımcı olsun yanında olsun korusun arkadaslar ıcınız rahat olsun annelerın duaları kabul olurmus hepınız ıcın dua edıorum hepsı sag salım donucekler evlerıne.veee BİR GÜN GELECEK BİR GÜN KALICAK .. :):emir_bebek:

kıyamam yaa saol canım benim=))
benim içinde dua edermisin o evi alalım evlenelim gelince:kedi:

burda ben çok şeyi atlattıım her türlü derdimizi paylaştık, keske yakın olsaydık görüşmekten zevk duyardım, bagımı da koparmıycam kızlarla aslaopuyorumnanaktan

inşallah canım
bende burda paylaştıkça rahatlıyorum
ya kk olmasa napardım bilmiyorum
iş yerinde çatla dur artık

amin sağol canım
senin de eşin tez zamanda sağlıklı bir şekilde döner

ay ne güzel avatar öyle bayıldım Şeniz

ya kot pantolon bedenlerini unutmuşum
kumaş giymekten akannehir
27 azdı sanırım kumaşta 34 e mi denk geliyor -tatlicadiarzu-
üfff benimde belim ağrıyor ya kaç gündür
belim sırtım ölüyorum
kociş gelecek her yerimi hastalık götürüyor mafoldumben

canım izmirmiydi şimdiki yeri
kısa dönemleri uzak yere vermiyorlar
genelde bir kısmı aynı yerinde kalıyor
bir kısmıda çevre ilçelere ve illere dağıtılıyor
jandarma mı canım?

usak su andakı yerı jandarma evet

Burcudeniz'ciim sen benden iyisin
Benimde boyun 171 ama 48 kiloyum :kedi:
Bizim sloganımız da Kardeşim gitmeden önce bulduk
IRAK ARTIK BİZE IRAK DEĞİL :bbo:
bu topikteki kızlarda hep zayıfmış canım
bende 48 kiloyum :icecream:
ama boy 168 :eek:
acilen zayıflamam gerek :hulya:

kıyamam yaa saol canım benim=))
benim içinde dua edermisin o evi alalım evlenelim gelince:kedi:

burda ben çok şeyi atlattıım her türlü derdimizi paylaştık, keske yakın olsaydık görüşmekten zevk duyardım, bagımı da koparmıycam kızlarla aslaopuyorumnanaktan

gel bi öpem seni Şeniz
inşallah ev işi olur şekerim hihoyyyt

Son düzenleme:
X