Ksa dnem Askerlik...

:gitme:benim eşimde ağustosun 12 sinde gidiyor kısa dönem yapcak ama çok zor geçecek günler heralde izinde kullanmıycam diyor umarım yakın biyere düşerde ben görmeye giderim allah hayırlısıyla tezkere almak nasip etsin tüm askerlerimize:Saruboceq:

merhaba kızlar eşim pazar günü izin kullancak 6 gün.çok mutluyum evlilik yıldönümümüzde burda olacak.kötü tarafı bitti derken 6 geri sayacağız olsun kaçlardan düştük dimi 6 gün mü bitmeycek :)

Hayırlısı olsun canim. Insallah ıyı bır yere duser,bizde izin kullanmiyoruz daha erken geliyor boylece. Amin herkese hayirlisiyla kavuşmak nasip etsin allah.

Senin adina cok sevindim canim. Ahhh bi bitsede bizde kavuşsaksenağlama.Ben nisandan beri gormedim. Biter biterrr, 6 gunde biter, askerliktesenağlama

nişanlımdan sonra şimdide agbim 13 agustosta kisa dönem askere gidiyor
biridi iki oluyo askerlerim
:gitme::gitme:

nişanlımdan sonra şimdide agbim 13 agustosta kisa dönem askere gidiyor
biridi iki oluyo askerlerim
:gitme::gitme:

Ah canim benim ya, bir askerin özlemi yetipte artarken sen iki tanesinin yolunu gözleyeceksin. Allah kat kat sabır versin sana.Hayirlisiyla teskere almak , kavuşmak nasip etsin herkese.

Hayırlısı olsun canim. Insallah ıyı bır yere duser,bizde izin kullanmiyoruz daha erken geliyor boylece. Amin herkese hayirlisiyla kavuşmak nasip etsin allah.

:1no2: amin canım yaaa evet izin kullanmak istemiyor ama baklaım dayanabılcekmi izin kullanmadan:tomato:

inşallah tez zamanda yapar gelirler askerliklerini allah yardımcımız olsun kızlar :gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…