Ksa dnem Askerlik...

evet yaa... onlar da bizim torunlar geçti gitti zaman çok şükür. onlara baktıkça ilk zamanlarımı hatırlıyorum :)

evet yaa... onlar da bizim torunlar geçti gitti zaman çok şükür. onlara baktıkça ilk zamanlarımı hatırlıyorum :)

geçiyor ya ilk başlar zor ama insan zamanla alışıyor Allahtan kısa dönem hayatımızdaki bir engeli daha aşmış bulunuyoruz 16 mayıstan sonra.

geçiyor ya ilk başlar zor ama insan zamanla alışıyor Allahtan kısa dönem hayatımızdaki bir engeli daha aşmış bulunuyoruz 16 mayıstan sonra.

Aynen :) Şimdiden heyecan bastı beni ya. Önceden sabah kalkınca şişmiş gözlerime bakar bir daha ağlardım. Artık aynaya bakıp aptal aptal sırıtıyorum

kızlaarr merhaba,
bende aranıza geldim benimde şafak 143 ( şimdi Kastamonu'da acemi birliği, usta birliğinede kısmetse Tekirdağ'a gelecek...
Hepimize Allah sabır versin

şafağım atarsa 141, içinde bulunduğum günü saymayı sevmiyorum çünkü
15 gün geçti ama bir de bana sorsunlar nasıl geçti, gün geliyor delirecek gibi oluyorum. daha yüzünü göremeyeceğim 4,5 ay var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…