Ksa dnem Askerlik...

walla öyle gittiği günden sonra araştırma yaparken buldum kendimi burda kopamadım bidaha :))

evet ya ben kk ya arada takılıyodum ama foruma degıl bole ana sayfasından yazılar okurdum.

Askımın gıtmesıne az kala bole ıcıme bısı oturdu acaba nette benden baska varmı dedım . Asker eşleri yazdım nete. Amanın neler cıktı neler yok asker esıne maas yok bılmem ne en sonunda buldum. Benden varmıs hemde cokkk vamıs

benimki barfiks çekemediği için çarşı izinleri hep yanıyooo

benimkine bunları anlatıyorum şükret die ama oda çektiğine yanıyo
bizde öyle bişey yok bi garajları varmış sabah gidiolar öğlen yemeğinde geliolar sonra akşama kadar bidaha gidiolar ordada basit eğitimler yapıolarmış yada bana öyle diyo bilmiyorum daha geçen gün atış yaptılar bi defa bile nöbet tutmadı henüz bu gece tutarmı bilmiyorum usta birliğine başladığı günden beride yani bu 3. hafta çarşı iznine çıkıyo
herkezin hakkında hayırlısı gerçekten tek dileğim

kızlar benim duyduğum asteğmenleri kısa dönemlere göre çok daha fazla zorluyorlarmış bide ankara oluncaa tam ordunun göbegi haliyle böyle ouyo olsun allah herkesin yardımcısı olsun

hatuşlar burdaymış,öptüm hepinizi....çalışanlarda bu saatlerde girebiliyo zaten...

kuzenin nişanı var kızlar hep ona yardım ediyorum bide kpss kursu :KK43: özledim sizi yaa

X