Makyaj Ürünleri Kryolan Makyaj Ürünlerini Hiç Denediniz mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
even ben ruj paletni denemiştim. dudağa renk verirken üzerinde ağırlığpını hissetmiyorsunuz rujun ama normal rujları süreride sonra sileriz ya sildiğimiz zaman biraz dudak üzeirnde kalırya işte o görüntü gibi kalıyor.
Birde TR de bu marka çoook pahalı, ben yurtdışından çoook ucuza almıştım :)

far paleti vardı bende bide fondoten stick kullandım fondoteni baya güzeldi beyaz gömleğe bile bulaşmıyordu çok kalıcı ve doğal duruyordu ama tabiki sahneye yönelik olduğu için biraz ağır çok iyi temizleme gerektirir far paleti iste muhteşemdi renkleri farların kıvamı kesinlikle uçma olmuyordu tabi fırçayla sürmek lazım aplikatör bozuyor işi yani dene derim ben ama günlük kullanımda fondoteni cildini yıpratabilir ben genelde yazları kullanıyordum bronz rengide harika

Bugün dünyanın 70′ den fazla ülkesinde makyaj sanatçıları, kozmetik uzmanları, tiyatro, sinema, TV, video ve efekt uzmanları tarafından tercih edilen KRYOLAN 750′ den fazla renk yelpazesi ve tonlamaları ile 16.000′ den fazla ürün üreterek profesyonel makyaj ürünlerinde lider konumdadır. Berlin firma merkezinde en son teknoloji ile donatılmış ar-ge laboratuvarları ve profesyonel kimyagerlerden oluşan uzman ekibi ile cilde tamamen uyumlu ve kullanıldığı süre zarfında cilde bakım yapma özelliği bulunan ürünler ve özel hammaddeler geliştiren KRYOLAN kendi kulvarında dünyada bir çok ilke imza atarak sektörün gelişimine büyük katkı sağlamıştır.

Profesyonel ellerde mükemmeliğe dönüşen Kryolan ürünleriyle tanışmak için bana ulaşabilirsiniz.Dışarı servis vermekteyim. ayrıca 2 ay sonra dedemanda yeni stüdyomla görüşmek dileğiyle..
MakyajAntalya Makyöz Betül Hazar (facebook ve web sitemizden takip edebilirsiniz)

ben çok merak ediyorum özellikle fondotenini
ama bulamıyorum ya
nerde satılıyor eskişehirde bilen var mı

ılk kez duduyorum bu markayı ankarada varmıdır kı ?? goz kalemlerı ve rımellı nasıl acaba ??????????

Kızlar herkes çok ağır demiş te ben birşey sorucam fondoten kullanmaktan çok sıkıldığım için kapatıcı özelliği olan pudra alıcaktım .
Şimdi kryolanın pudrasını alsam ve günlük kullansam çok mu ağır durur ki ? benım ıstedıgım yuzume bırsey surdugumun bellı olmaması ?
yanağımda akne lekeleri var onlarıda kapatması lazım bırde çok ölü duruyor yuzum ton farklılıkları felan var canlandırması adına .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…