Kronik vajinal akıntı mantar

Bu testi İstanbulda iseniz hangi hastanede yaptırdınız
Laboratuvarlar yapıyor. Özel kliniklerden de isteyebilirsiniz testi ama laboratuvarlardan direkt yapıp sonucu doktorlarada gösterebilirsiniz. İdrar, sürüntü ve kan

Benimki gardnerella çıktı. Benimde çamaşırim hep beyaz beyaz oluyordu ve yaklasik 2 sene çektim bunu. Şuan şükür daha tekrarlamadi.

Vajinayı hiç bir şey ile yıkamama söyledi doktor. Duşa kabin deli duş başlığını arıtma özellikli başlıkla değiştirdim.
Gyno-sol intim solüsyon ile vajinamın içini yıkamış oluyorum. Dustayken bir kere içine sikiyorum.
Lattavin borik asit etkili fitil ve duobalance bv kullandım. İlaçlarım bitti ve bittiğinden beri tekrarlamadi.
Mantar degıl yani?

Laboratuvarlar yapıyor. Özel kliniklerden de isteyebilirsiniz testi ama laboratuvarlardan direkt yapıp sonucu doktorlarada gösterebilirsiniz. İdrar, sürüntü ve kan
Laboratuvarlar yapıyor da nasıl kafama göre gidip benden kimse test almaz ki bir de bakireyim.Özeller alıyor bi onlarda parasını verdiğimiz için ses etmiyorlar devlet asla riske girmiyor. Varsa önerebiliceginiz bir yer İstanbuldaysanız ben gidebilirim :KK43:

Laboratuvarlar yapıyor da nasıl kafama göre gidip benden kimse test almaz ki bir de bakireyim.Özeller alıyor bi onlarda parasını verdiğimiz için ses etmiyorlar devlet asla riske girmiyor. Varsa önerebiliceginiz bir yer İstanbuldaysanız ben gidebilirim :KK43:
Gidip yaptırabilirsiniz. Doktorun yonlendırmesine gerek yok. Düzen lab bakabilirsiniz

X