Krem rengi elbise için makyaj önerileri yardım lütfen ??

deniz1992

♥ vefasızın sermayesi yalanmış.. ♥
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
1.663
135
Arkadaşlar ben krem bi elbise aldım ve makyajiçin karar veremedim koyu mu açık mı yoksa hangi tonlar mezuniyetim için giyeceğim bu elbiseyi herşeyim krem yardımlarınızı bekliyorum :emir_bebek: :KK64:
resim de eklemek istedim tül bi elbise..

Eklentiler

• $170520111360.jpg
    $170520111360.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 660
Resim çıkmamış, elbise güzele benziyor tekrar koyarmısın canım.

Bu arada pudra pempe tonlarında, bir makyaj süper olur:KK19:

Resim çıkmamış, elbise güzele benziyor tekrar koyarmısın canım.

Bu arada pudra pempe tonlarında, bir makyaj süper olur:KK19:

Çok tesekkürler canım cevap için :KK69: ama eklenti olarak ekledim başka bir resim yok yani rengini göstermek için elbisenin bir kısmını ekledim . ayrıca buğday tenliyim bunu belirtmeyi unutmuşum. saçlarım da koyu kahve şuan (boya). pudra rengi çok mu açık kalır acaba ? :KK31:

Bilmiyorum hiçbirşey .. ayrıca teşekkürler canım.. v:KK61: burda güzellik salonu var gece makyajı 50 tl dedi :26:

Çok teşekkür ederim canım 2 gün kaldı bu perşembe :18::18: bakalım alnımın akıyla çıkarım şu makyaj işinden umarımm :KK66:

içine sinen bir makyajı yaptır bazı kuaförler makyaj yaparken ben bilirim havalarında oluyolar begenmedigin yerde müdahaleni yap emi:KK34: böylece eminim ki alnının akıyla çıkacaksın ve balonun en güzellerinden olacaksın:KK34::KK34:

içine sinen bir makyajı yaptır bazı kuaförler makyaj yaparken ben bilirim havalarında oluyolar begenmedigin yerde müdahaleni yap emi:KK34: böylece eminim ki alnının akıyla çıkacaksın ve balonun en güzellerinden olacaksın:KK34::KK34:

inşallah inşallah :KK66: yoğun birşey istemiyorum zaten mavi gri lacivert karışımı bi far kullanmayı düşünüyorum onu da kendim yapmaya çalışacağım artık :KK52:

canım mezuniyette sana tavsiyem çok hafif bir makyaj yaptır.. porselen makyaj falan sakın yaptırma.. doğal renkte fondöten,yanaklarda şeftali tonları,dudak hafif pembe veya pudra tonları,belki gözlerini ön plana çıkarabilirsin ama kesinlikle doğal olsun..seni yaşlı gösterecek makyajı yada saçı sakın yaptırma..

boyle guzel bir elbiseye abarti bir makyaj gitmez canim bu konuda azda olsa kendimce tecrubem var sakin gozunu koyu farlarla bogma boyle asil bir elbiseyi mahvetme.

nacizane onerim,yuzunu temizle guzelce, nemledirdikten sonra pudra yada fondoten hangisini kullaniyorsan onu uygula.

goz kapaklarina ten renginde far uygula ve sadece eyeliner cek hafif kalin olsun cat eyeliner gibi.
ust kirpiklerinin icine siyah kalem cekki gozlerini dolgun gostersin,alt kirpiklerinin icinede beyaz kalem cek.

bol maskara kullan kirpiklerine kullanabiliyorsan hatta hafif uzunlukta bir takma kirpik kullan.

yanaklarina hafif seftali tonlarinda bir allik ve ayni tonlarda bir ruj kullan dudaklarina rujunu surdukten sonra ayni renkte bir gloss uygula dudaklarina iste bu canim inan cok asil ve guzel olursun yildiz gibi parlarsin.:KK52:

canım mezuniyette sana tavsiyem çok hafif bir makyaj yaptır.. porselen makyaj falan sakın yaptırma.. doğal renkte fondöten,yanaklarda şeftali tonları,dudak hafif pembe veya pudra tonları,belki gözlerini ön plana çıkarabilirsin ama kesinlikle doğal olsun..seni yaşlı gösterecek makyajı yada saçı sakın yaptırma..

çok teşekkür ederim öncelikle ama ne yazık ki makyajımı kendim yapacağım sütten ağzı yanan yoğurdu ürleyerek yermiş misalii :KK52: evet gözlerimi ön plana çıkarmak istiyorum

boyle guzel bir elbiseye abarti bir makyaj gitmez canim bu konuda azda olsa kendimce tecrubem var sakin gozunu koyu farlarla bogma boyle asil bir elbiseyi mahvetme.

nacizane onerim,yuzunu temizle guzelce, nemledirdikten sonra pudra yada fondoten hangisini kullaniyorsan onu uygula.

goz kapaklarina ten renginde far uygula ve sadece eyeliner cek hafif kalin olsun cat eyeliner gibi.
ust kirpiklerinin icine siyah kalem cekki gozlerini dolgun gostersin,alt kirpiklerinin icinede beyaz kalem cek.

bol maskara kullan kirpiklerine kullanabiliyorsan hatta hafif uzunlukta bir takma kirpik kullan.

yanaklarina hafif seftali tonlarinda bir allik ve ayni tonlarda bir ruj kullan dudaklarina rujunu surdukten sonra ayni renkte bir gloss uygula dudaklarina iste bu canim inan cok asil ve guzel olursun yildiz gibi parlarsin.:KK52:

çok sağol canım yüreklendirdin benii :KK61: aslında bir far aldım ekleyeyim
$en_ucuz_Pastel_Makyaj_Pastel_Metallics_Duo_Eye_Shadow_-_Metalik_Ikili_Far_-_68_MidnightFever_716.jpg
işte bu farı uygulamayı düşünüyorum koyu olmasın demişin ya ona kafam takıldı nar çiçeği de ruj aldım şeftali allık eyeliner da aldım fondotenle birlikte
:92:

aynı mesajı iki kez göndermiş .. k bakmayın .. ayrıca far da alttaki renk lacivert-krem

Son düzenleme:
canim ten rengindeki farin gayet guzel,diger aldigin urunlerde uyumulu bence bak sana youtubeden bir video onereyim kesinlikle bu videodaki gibi eyeliner uygula.kizin ruju ve sadeligi cok hosuma gitti.

YouTube - ‪MissChievous's Channel‬‏

ayrica benimde goz makyaji orneklerim yani bir topigim dilersen oradaki makyajlarima bakabilirsin tatlim kolay gelsin sana.insallah icine siner herseyin.

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...m-nacizane-bunlar-by-princess-of-rain-44.html

canim ten rengindeki farin gayet guzel,diger aldigin urunlerde uyumulu bence bak sana youtubeden bir video onereyim kesinlikle bu videodaki gibi eyeliner uygula.kizin ruju ve sadeligi cok hosuma gitti.

YouTube - ‪MissChievous's Channel‬‏

ayrica benimde goz makyaji orneklerim yani bir topigim dilersen oradaki makyajlarima bakabilirsin tatlim kolay gelsin sana.insallah icine siner herseyin.

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...m-nacizane-bunlar-by-princess-of-rain-44.html

çok sağol ilgilendiğin için :KK39: videoyu izledimm iyi dilekler için de çok sağol :KK16:

X