Kravat düzeni

hsntn

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
432
4
arkadaşlar eşim memur olduğu için çok fazla kravatı var.ben 2 askıya astım bunları ama üstüste.eşim düğümünü çözmeden kullanır yeniden bağlaması ona zor geliyor.sizin kravat düzeniniz nasıl .çünkü üstüste bir kravat alacak hepsini dağıtıyor.toplaması bana kalıyor.:uhm:

benim eşimde avukat tatlım malum kravat koleksiyonumuz mevcut ben çekmeceye koyuyorum rulo biçiminde havluları da yapıyorlar ya gerçi yeniden bağlaması gerekecek ama daha düzenli oluyor başka türlü başa çıkamıyorum ne yapayım

ben nişanlım için bu kravat askısını almıştım. çok işe yaradığını söylüyor.

evet guzelım kravat askıları var benımkıde daha değişik. baglı olarakta takılabılıyo bağsızda..

teşekkür ederim bu güzel bir şeye benziyor.nerden aldın bir deneyeyim işe yarayacak gibi.:içelim:

ben mudo'dan almıştım. mağazada var mı bilmiyorum ama internet sitesinde şu anda olmalı. kravat takılan askı kısımları kancalı ve arası dar olduğu için bağlı olan da bağlanmamış olan da asılabiliyor, aynı zamanda o teller yana dönüp sadece tek taraflı olarak kullanıp dolapta daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. babamın kravat askısı dik olduğu için kravatlar üst üste geliyor ve kravatı bulmak zor olabiliyor. bu ondan çok daha iyi. kısaca tavsiye edebilirim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…