Bebek İkinci El Kraft Twister Travel 200, Fisher Price Swing n Rocker Salıncak 150, Kanguru 20 TL,Oyun Halısı 50 TL

Iyi gunler ben oyun halisi icin soruyorum istanbuldami oturuyorsunuz acaba birde en son fiyat ne olur kargo ne kadar tutar tahminen teşekkür ederim

Siz kraft twist alıp satmamismiydiniz yanlış mı hatırlıyorum??? Şimdi neden tekrar almak istiyorsunuz?
benim sunny baby ultima 700var.bu arkadaşım arıyor çoktan ama hepsi pahalı.))))bu çok uyugun ona soyulyedım-bana al dedı)

Evet son fiyQUOTE="aygl55, post: 36552631, member: 618539"]Salinck için son fiyat bunu nerde oturuyosunuz[/QUOTE]
Evet son fiyat çünkü sıfırdan farksiz her yeri makinada yikaniyor biz 400 tl ye almıştık

EdirnedeTE="deferens, post: 36554713, member: 610228"]Evet son fiyQUOTE="aygl55, post: 36552631, member: 618539"]Salinck için son fiyat bunu nerde oturuyosunuz[/QUOTE]
Evet son fiyat çünkü sıfırdan farksiz her yeri makinada yikaniyor biz 400 tl ye almıştık[/QUOTE]
Edirne'de

UOTE="ceylin_41, post: 36554163, member: 601998"]Iyi gunler ben oyun halisi icin soruyorum istanbuldami oturuyorsunuz acaba birde en son fiyat ne olur kargo ne kadar tutar tahminen teşekkür ederim[/QUOTE]
Evet son fiyat bu biz 200 tl almıştık

OTE="asaga, post: 36553160, member: 422246"]Siz kraft twist alıp satmamismiydiniz yanlış mı hatırlıyorum??? Şimdi neden tekrar almak istiyorsunuz?[/QUOTE]
Bebek arabasi için biriyle sozlestik satilmazsa haber veririm iyi günler

[QE="nuruy, post: 36604073, member: 570548"]kangurunun modeli nedir.[/QUOTE]
fotoğraf ta göründüğü gibi

Kanguru satıldı. Fisher price swing n rocker otomatik müzik li salinca 150 tl. Chicco fun travel oyun halısı 50tl

Oyun halisi cok guzel canim cokta hosuma gitti ama kızım kış bebegi olacak yerim yok onu koyacak yoksa kacirilmiyacak bir firsatti cok temiz alana hayirli olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…