Kpss sinav giriş belgem gelmedi

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.017
1.607
KIZLAR KPSS SINAV GİRİŞ BELGEM GELMEDİ ARANIZDA BÖYLE SORUNLA KARŞILAŞAN VAR MI? YARDIM EDER MİSİNİZ ? TEŞEKKÜRLERa.s.

Canım daha benim de gelmedi beklemedeyim bakalım.:çok üzgünüm:

benimde daha gelmedi bekliyorum bu hafta içi gelmezse osym merkesinden çıkarttırıcam haftaya.

kislar ne zaman kpss sinavi? ben de girmeyi dusunuyordum ama ben aralikta saniyordum ve TR ye gidecektim bu yuzden. hay Allah...

bizim apartmanda girecekler var onların geldi.gecen sene de bnm gelmemişti postaneye gittim yok dediler.sonra osym merkezine gittim ordan aldım.

benimkide gelmedi canım..abiminki geldi ama benimki hala yok..haftaya gelmezse osym kapısında bulcam kendimi..

KIZLAR KPSS SINAV GİRİŞ BELGEM GELMEDİ ARANIZDA BÖYLE SORUNLA KARŞILAŞAN VAR MI? YARDIM EDER MİSİNİZ ? TEŞEKKÜRLERa.s.

canm kpss önlisan mı yoksa lise çıkışlı olarak mı girceksn önlisanların ki biraz daha geç eliyoo galibaa ptt gidip isteye bilirsnn

kıslar benim de yok ya gelmedi ufff.ösymeden mi alıcam acaba.hemen veriyorlar mı

cnm önce ptt ye sor ondan sonra bulundugun ıldekı ösym merkezıne gıt

cnm önce ptt ye sor ondan sonra bulundugun ıldekı ösym merkezıne gıt

• a.s.

sınavdan 3 gün önce alabiliosunuz ösym den

benimde gelmemişti gecen gettim sormaya

öle dediler sınavdan 3 gün önce die

ankarada böle başka yeri bilmiorum

arkadaşlar benimde gelmedi.bugün ösym bürosuna gitim ama vermediler.sınava 3 gün kala ösym bürosundan çıkarılcakmış

arkadaşlar geçen sene aynı olay benim başıma geldi.ösym nin bürosunu arayınca sınava 2 gün kala en geç gelir dedi.gelmezse tekrar ara dedi.allahtan gelmişti de uğraşmamıştım.sen yine bir ara istersen.

ya sallayan yok mu? herkes kafasindakini yaziyor, kimse cevap yazmiyor. ne zaman bu sinav ve yilda 2 kez yapilmiyor mu aralikta degil miydi?

21 eylülde... evet yılda iki kez . biri lisans ve üstü mezunlara biride ortaöğretim ve önlisans mezunlarına....lisans için olanların ki yapıldı.ayrıca daha usturuplu soru sorarsan cevapta gelir. sallamak falan hoş olmuyor değil mi? senin gibi bilmeyen arkadaşlar vardır diye yazdım.

Son düzenleme:
kızlar çok tşk ederim bende ösym arayacağım yarın haber veririm size.

ya sallayan yok mu? herkes kafasindakini yaziyor, kimse cevap yazmiyor. ne zaman bu sinav ve yilda 2 kez yapilmiyor mu aralikta degil miydi?

konuyu sen açmamışsınki sana cevap gelsin.burdaki konu ve konuyu açan kişi farklı.biraz daha güzel cümlelerle sorsaydın cevap veren biri olurdu galiba.bu sınava girebilmen için verilen tarihte başvuru yapman lazım.bu sene geçti artık.osym sitesinden takip edersen neyin nezaman ne tarihte olacağını görürüsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…