Kpss önlisans

Mumofcats

Oysa sana çıkıyor bildiğim bütün yollar 💕
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2020
311
616
26
Kızlar günaydın, çok huzurlu günleriniz olsun. Yaklaşık 10 aydır kendimi kapadım ve kpss ye hazırlanıyorum. Çok telaşlı, heyecanlı ve evhamlıyım yarın sabah sınava giricem ama baş ağrılarım başladı stresten. Biliyorum dünyanın sonu değil ama çok emek verdim ve bu sınav için işimi bıraktım. Sizden ricam benim için hayırsını isteyip bir dua etseniz. Belki içinizde dilek kapısı açık insanlar vardır da hemen kabul olur 😔 bir de bana sınavdan önce okuyacak dua önerir misiniz? Hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum. 🌟

Kızlar günaydın, çok huzurlu günleriniz olsun. Yaklaşık 10 aydır kendimi kapadım ve kpss ye hazırlanıyorum. Çok telaşlı, heyecanlı ve evhamlıyım yarın sabah sınava giricem ama baş ağrılarım başladı stresten. Biliyorum dünyanın sonu değil ama çok emek verdim ve bu sınav için işimi bıraktım. Sizden ricam benim için hayırsını isteyip bir dua etseniz. Belki içinizde dilek kapısı açık insanlar vardır da hemen kabul olur 😔 bir de bana sınavdan önce okuyacak dua önerir misiniz? Hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum. 🌟
Nasil geçti sinavin

Berbat sorular vardı

Güzel bir motivasyon vereyim önlisans sınavı lisansa nazaran biraz daha kolay stres olmayın yapabilirsiniz..

Simdi gordum yazinizi insallah guzel puan alirsiniz. Gonlunuzdekine kavusursunuz . Bolumunuz neydi ? Size bir tavsiyede bulunmak isterim ben yapamadim siz yapin diye . Tabii arastirma yapmaniz lazim .

Yazan harkese çok teşekkür ederim harika geçti. Bölümüm tıbbi görüntüleme :KK19: çook çalıstım emeklerim ve dualar sayesinde atanırım gibi inşallah.❣️

X