Kozmetikde Vazgeçemedikleriniz?

E

EU1

Ziyaretçi
hertürlü cilt ve makyaj ürünlerinde senelerdir vazgeçemedikleriniz

estee lauder, lancome kesinlikle vazgeçmem.özelliklede lancome parfümlerinden

yıllardır değil de ilk defa deniyorum ve çok memnun kaldım.artık hep alırım.normalde bende her kalem akar shiseido bile ama cecile marka kalem aldım ve sabahtan akşama kadar akmıyor.siz de akmayan bir kalem istiyorsanız tavsiye ederimyerimseniben

avene yüz için güneş koruyucusu yüksek faktörlü olanı tavsiye ederim

her türlü ihtiyacımı avondan ve cecile.den alıorum çünkü benim tenim çok hassas hepsini kabul etmior bu ıkısı çok iyi...kozmetikte asla markamı deişmem

bende uzun bi süre estee lauder double wear fondotenimden
ve dior concealer imden vazgeçmem

Shiseido White Lucent Brightening Protective Moisturizer, SPF 16, PA++ yeni aldım sanki vazgecemeyecegim gibiiiii

her türlü ihtiyacımı avondan ve cecile.den alıorum çünkü benim tenim çok hassas hepsini kabul etmior bu ıkısı çok iyi...kozmetikte asla markamı deişmem

avon bana hicbirzaman yaramadı..ne kadarda farklı oluyor cilt turleri..

Lancome hpnose rimelim
Clinic cilt temizleme toniğim
Dior airflash fondötönüm

Clinique Moisture Sheer Tint SPF 15
bide akmayan siyah bi göz kalemi bulursam ondan vazgeçmiycem:1ninca:

loreal cilt temizleme ürünlerim (süt tonik nemlendiricim ve yüz temizleme peelingim)
loreal pudram ve allığım.
mybelline rujum.
alix avien simli beyaz farım flormar krem farım
chanson d'eau parfümümden asla vazgeçemem.hihoyyyt

aldığımdan beri her makyaj yaptığımda carmina mystical siyah kalemimi kullanıyorum, vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu. :lepi: ayrıca mac-minted göz kalemimin rengine de aşığım, ondan da vazgeçemem. :asigim:

cilt ürünlerinde bodyshop ın seaweed serisini kullanıyorum, bitince de aynen devam etcem sanırım, memnunum :lepi:

allık- bodyshop ın allıklarına da hayranım ama chanel- no82 kesinlikle farklı birşey, bittiği anda ki bitcek gibi durmuyor :lepi: tekrar alıncak bir ürün. :eek:

parfüm olarak kesinlikle burberry-weekend aslaa vazgeçemeyeceğim koku :jeyyar:

ruj olarak da mac in ve dior un rujları, sürüş ve dudakta duruşu açısından en çok beğendiğim sanırım.

X