Makyaj Ürünleri Kozmetik ürününüz ne zaman üretilmiş ve skt geçmiş mi?hemen öğrenin!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pinktomato

sebnemindunyasi.blogspot.
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
1.586
15
arkadaşlar bu siteden kozmetik ürünlerinizin tarihlerini hesaplamanız mümkün..aldığınız ürünlerin son kullanma tarihi hakkında endişeleriniz varsa denemenizi öneririm..

site adı vermek doğru olmayabilir , anlatayım , tarayıcınızdan check cosmetics yazınca karşınıza çıkan ilk site.. soldaki bölümden markanızı seçiyorsunuz, sonra da kodu giriyorsunuz..genelde kodlar ya barkodun üzerinde harflerle karışık sayılar veya barkodun altı çizili sayılı bölümü..
zamanı geçmiş ürünlerde hemen uyarı veriyor zaten..

güzel bir paylaşım olmuş çok teşekkürler ama anlamadığım birşey var: kodu yazdığımızda karşımıza çıkan tarih son kullanma tarihi mi yoksa üretim tarihi mi :44::44: okuduğum kadarıyla ürünlerin 30 aylık bir ömrü olduğunundan falan bahsetmiş kafam karıştı

güzel bir paylaşım olmuş çok teşekkürler ama anlamadığım birşey var: kodu yazdığımızda karşımıza çıkan tarih son kullanma tarihi mi yoksa üretim tarihi mi :44::44: okuduğum kadarıyla ürünlerin 30 aylık bir ömrü olduğunundan falan bahsetmiş kafam karıştı

merhaba garnet, şimdi anna sui ruj paletime baktım.. sana da açıklamasıyla yazıyorum,inşallah yardımcı olur..

Cosmetic Calculator
Select brand:KK43:MARKASI)
Anna Sui

Enter code: (ARKASINDAKİ BARKODUN ALTI ÇİZİLİ KISMINI GİRDİM)
09414

Date of manufacture: (ÜRETİM TARİHİ)
30 of July, 2010
General shelf life: 48 months (GENEL RAF ÖMRÜ)
Valid at least for the next
26 months (ÖNÜMÜZDEKİ 26 AY DAHA GEÇERLİ-KULLANILABİLİR)

merhaba garnet, şimdi anna sui ruj paletime baktım.. sana da açıklamasıyla yazıyorum,inşallah yardımcı olur..

Cosmetic Calculator
Select brand:KK43:MARKASI)
Anna Sui

Enter code: (ARKASINDAKİ BARKODUN ALTI ÇİZİLİ KISMINI GİRDİM)
09414

Date of manufacture: (ÜRETİM TARİHİ)
30 of July, 2010
General shelf life: 48 months (GENEL RAF ÖMRÜ)
Valid at least for the next
26 months (ÖNÜMÜZDEKİ 26 AY DAHA GEÇERLİ-KULLANILABİLİR)

teşekkür ederim :KK16::KK16: metni okuduğum zaman biraz kafam karışmıştı ama sorunumu çözdüm... bu siteyi bilgisayarımda sık kullanılanlara ekledim gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş :KK16::KK16::KK16:

X