Makyaj Ürünleri Koyu kahverengi rimel ve eyeliner ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sonne

- Afitap -
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2009
1.271
47
Kumralım saçlarım sarımsı bir renge boyalı. Herkes gibi siyah kalem ve eyeliner kullanıyorum. Ama çok sert bir hava veriyor. Bir de kahverengi denemek istedim. Ancak çok yaygın değil.. Çevremde görebileceğim biri yok, hatta fikir bile alamıyorum. Şuan bende golden rose ve pastel in sıyah eyelineri var. Memnunum fiyatlarına göre normal.. Aranızda bu veya başka bir markada koyukahverengi rimel veya eyeliner denemiş kişiler var mı ? Fotograf paylaşarak ben gibi merak eden kişilere yardımcı olabilirler mi ? :)

Aynen canım bende siyah rimel ve eyeliner pek sevmiyorum. Koyu kahverengi hemen her markada var bana arkadaşım avon un kini hediye etti onu kullanıyorum uzun bi süredir. Kozmetik dükkanlarında baya bir çeşit var. Ama eyeliner in kahverengini bulmuş degilim

Hani üzerine toz sürülmüş gibi duruyor diyenler var. Peki güzel duruyor mu ? Mesela siyah gibi koyu ama siyah gibi sert olmayacak şekil de mi duruyor ? Kusura bakma canım bir sürü soru sordum :KK70: Eğer uygunsan resim koyabilir misin ?

Hani üzerine toz sürülmüş gibi duruyor diyenler var. Peki güzel duruyor mu ? Mesela siyah gibi koyu ama siyah gibi sert olmayacak şekil de mi duruyor ? Kusura bakma canım bir sürü soru sordum :KK70: Eğer uygunsan resim koyabilir misin ?

yok canım ya toz sürülmüş gibi durmuyor. resim koyamıyorum beceremıyorum nedense.. tek bilmen gereken yumusak duruyor hiçbi şekilde siyahlık yok zaten benım kirpik ve kaşlarım kahve oldugu ıcın cok dogal oluyor

Kahverengi kalem çoğu markada var bende de avonun var memnun sayılırım. Ama avonun kahverengi rimeli bildiğimiz siyah rimeli avondan almanı tavsiye etmem. Daha doğrusu kahverengi rimel zaten siyah gibi durabilir..

Kumralım saçlarım sarımsı bir renge boyalı. Herkes gibi siyah kalem ve eyeliner kullanıyorum. Ama çok sert bir hava veriyor. Bir de kahverengi denemek istedim. Ancak çok yaygın değil.. Çevremde görebileceğim biri yok, hatta fikir bile alamıyorum. Şuan bende golden rose ve pastel in sıyah eyelineri var. Memnunum fiyatlarına göre normal.. Aranızda bu veya başka bir markada koyukahverengi rimel veya eyeliner denemiş kişiler var mı ? Fotograf paylaşarak ben gibi merak eden kişilere yardımcı olabilirler mi ? :)

En güzeli rimel. bunu bilir bunu söylerim. eyeliner'a bir türlü ısınamadım :)

Kahverengi rimel kullanıyorum. Kumralım ben ve gayet soft bir hava veriyor, oldukça doğal duruyor. Ben sevdim, sarışınsan mutlaka sana da yakışır. Ben de max factor'ünkü var, memnunum. Eyeliner olarak likit eyelinerını görmedim, aramadım da gerçi ama göz kalemi olarak var o da güzel duruyor. Dene bence, pişman olacağını sanmıyorum.

Kahverengi rimel yerine kahverengi liner, ya da göz kalemi kullanın derim.
Piyasada hiç çok iyi olan ya da siyahlar kadar düzgün görüntü veren rimele rastlamadım.
Siyah rimeli az kat sürüp kahverengi göz kalemini 2 kat geçerseniz o yoğunluk ve sertlik azalır.

Kahverengi jeleyeliner kullanıyorum maybellinenin sarışın olduğum için muhteşemduruyor şuaralar bide kahverengi rimel arayışındayım

kahverengi rimeli flormarda buldum tam kahverengi gerçekten ayrıca kirpiklerini çok uzattığı içinde sevdim

X