kotuyum

kaderr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
549
3
slm kızlar doguma az zaman kaldı ve ben cok kotuyum gecelerı uyku yok zavallı esımde benım yuzumden uykusuz kalıyo belımde sureklı agrı var gecen gece acıle gıttım acılma olmadıgını soyledıler daha 15 gun varmıs ama ben nerdeyse dogurcam sızede oluyomu kasıklarımda agrı yoktu bu sabah onlarda bas gosterdı ılk hamılelıgım acaba benımı cok evhamlıyım ama napım gecelerı cok grım oluyo paylasıp rahatlamak ıstedım hepınızı optum hayırlı dogumlar heeee bıde kızımın adını sudem koycaz allah ızın verırse cennetın 7 anhatarından bırının adıymıs sızce nasıl

Allah kolaylık versin canım az daha sabretmekten başka çaren yok bende geçen senenin mart annesiyim.. sabırsızlıgını anlıyorum.. şunu düşün ömür boyu hamile kalmayacaksın yakında geçecek.. ne kadar var doguma? bu arada Sudemde güzel isimmiş

bence şükret ağrılarına ne güzel doğurma belirtisi bunlar... 40+3 üm hiç ağrım sancım yok dua ediyorum Allahım ne olur ağrım olsun, sancım başlasın diye...

canım hepimiz aynılarını yaşadık..ki ben en şiddetlisini yaşayanlardanım bu sancıların ağrıların.uykusuzlukda cabası..
geçecek ama inan kucağına aldığında herşey unutuluyor.
hayırlı doğumlar dilerim Allah bir avazda kurtarsın inşallah

tskler canım dogru dıyosun hayırlısıyla bı alsam kızımı kucagıma herseyı unutcama emınım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…