kötü renkli ve yoğun akıntı

canxoxzxuxm77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
76
0
arkadaşlar 21 haftalık hamileyim ama arara çok yoğun akıntım oluyor rengi sarı yeşil hafif pembemsi gibi doktorum ilaç veriyor geçiyor gene başlıyor..başına böyle bişey gelen var mı

selam canim bendede bu gittgimde doktorum mantar oldugunu söyledi bendede hafif biraz cok olarak beyaz akinti oluyor bazen sari renkte olabiliyor ama cok sükür kasintim felan yok doktorum fitil yazdi bakalim bidaha ki gittigimizde gecip gecmedigi belli olacak belki sendede mantar vardir doktorun ne oldugunu söylemedimi?

bildiğim kadarıyla akıntının sarı, beyaz falan olması normal de yeşil akıntı biraz dikkat edilmesi gereken bir husus...bence doktoruna bir danış derim...

merhaba, bendede geçen hafta olmuştu, yeşilimsi yoğun akıntı. Koku ve kaşıntı yoktu. doktoru aradım. fitil verdi. fitilin birini kullandım geçti. Çok şükür. inşallah bir daha olmaz. Bir daha tekrarlamaması için genital bölgenin kuruluğuna ve çamaşılarını ütülemeye dikkat et canım. Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…