Kötü koku ve akıntı fazlalığı neden olur?

Minik94

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2018
58
4
30
Kızlar şimdi çok çok acil olarak bunu size sormak istiyorum ve yardım almak istiyorum sizden. Benim adetlerim bu aya kadar duzenliydi arada sadece 1-2 gun gecikme yada erken gelme olurdu onun haricinde hicbir sıkıntı yoktu. Bu ay adet olmadim 12 gun gecti adetten 3-4 gun once cok hafif lekelenmem oldu hamilelikten suphelendik iki kere test yaptim ikiside negatif ama hala adetim gelmedi akintim cok fazla cok koyu ve kotu kokuyo ayaklarima ara ara agrilar vuruyo kollarimda bazen agriyo kasiklarim agriyo onun haricinde bulanti kusmam falanda yok zaten. Bir de gecen ay cok stresli bir ay gecirdim ve ciddi grip oldum iki kutu antibiyotik ictim ki onun haricinde surekli grip ilaclari balgam sokturuculer ictim acaba ondan dolayi olabilirmi boyle birsey yasayan varmi yardimci olursaniz sevinirim.

Geçmiş olsun. Adetiniz antibiyotik kullandığınız için gecikmiş olabilir. Benim öyle olmustu. Kokulu akıntının sebebi de antibiyotik olabilir mi bilmiyorum ama vajinal enfeksiyon ya da mantar ihtimali daha yüksek gibi geldi bana. Doktora giderseniz verdiği ilaçlarla bir haftada akıntıdan kurtulabilirsiniz

Çok çok teşekkür ederim bugun içim rahat etmedi iki gebelik testi yaptim yine gelmedi diye negatif yani hamilelik yok demekki boyle bi sıkıntı var sizin dediğiniz gibi o zaman ben doktora gideyim dimi içim de rahat etsin.

Enfeksyon olabilir. İdrar enfeksyonu.

Kızlar şimdi çok çok acil olarak bunu size sormak istiyorum ve yardım almak istiyorum sizden. Benim adetlerim bu aya kadar duzenliydi arada sadece 1-2 gun gecikme yada erken gelme olurdu onun haricinde hicbir sıkıntı yoktu. Bu ay adet olmadim 12 gun gecti adetten 3-4 gun once cok hafif lekelenmem oldu hamilelikten suphelendik iki kere test yaptim ikiside negatif ama hala adetim gelmedi akintim cok fazla cok koyu ve kotu kokuyo ayaklarima ara ara agrilar vuruyo kollarimda bazen agriyo kasiklarim agriyo onun haricinde bulanti kusmam falanda yok zaten. Bir de gecen ay cok stresli bir ay gecirdim ve ciddi grip oldum iki kutu antibiyotik ictim ki onun haricinde surekli grip ilaclari balgam sokturuculer ictim acaba ondan dolayi olabilirmi boyle birsey yasayan varmi yardimci olursaniz sevinirim.
Kötu kokunun sebebi antibiyotik olmasida yuksek ihtimal cunku yan etkisi oluyo fazla kullaninca ki sen 2 kutu icmissin. Ayni sıkıntı bende var bayagidir. Gecen hafta doktora gittim ve enfeksiyon cikti. Enfeksiyonun gebelige engel oldugunuda soyledi doktor. Fitil ve antobiyotik verdi. Daha henuz kullanmadim soğan kürüne basladim. Sende bi doktora git canim kokuyla bas etmek cok illet bisey benim psikolojim bozulmustu artik

Vajinal enfeksiyon yüzündendir ihmal etmeyin doktora gidin bir an önce

X