Kotu gunler geciriyorum...

piskKo

Ahirim sensinn…
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013
7.274
3.528
Uyecanlarim hayirli cumalar.
Bu aralar kotu gunler geciriyorum..
Uzun suren bir iliskim var, 6 yildir birlikteyiz seneye evlenmeyi dusunuyoruz Allahin izniyle..
Ama kah uzak olmamiz, kah sabrimizin yavas yavas tukenmesi sebebiyle artik birbirimize yuklenir olduk, kavga eder olduk.

Su mubarek cuma gununun hurmetine gonlunuzden ne koparsa bizim icin okurmusunuz..
Barismamiz tekrardan mutlu huzurlu bir cift olmamiz, onceden skintilarin ustesinden nasil geldiysek yine atlatabilmemiz ve hayirlisiyla tez vakitte birbirimize kavusmamiz icin sizden dua istiyorum.

Birşey için ne kadar çok çaba sarfedersin emin ol kaybedersinn sonradan değmediğini anlayınca çok üzülürsün o yüzden hayırlısıysa olsun

Birşey için ne kadar çok çaba sarfedersin emin ol kaybedersinn sonradan değmediğini anlayınca çok üzülürsün o yüzden hayırlısıysa olsun

Erkek olsaydim boyle demezdiniz emin olun, 6 yil olmus birakma kizin pesini derdiniz..
Bazen caba sarf etmek gerekiyor, hatalari duzeltmek gerekiyor erkek olsun kadin olsun farketmez.
Mesafeler insani cok yipratiyor bir sure sonra, biz tam 6 sene dayandik mesafelere..
Rabbimin izniyle kavustugumuz gunu de goruruz insallah.

Biz 8 sene katlandık. Evlendik ama eşim denizci. Hala uzağız. Yaş ilerledikçe ve fedakarlık arttıkça o kadar güzelleşeceksiniz inşallah. Umarım tez zamanda biter bu uzaklığınız ve mutlu, huzurlu bir yuvanız olur...

Neden demezdim biliyomusunuz çünkü ilişkide en çok kadın yıpranırr bende 6 yıl sonunda evlendim senin gibiydi mesafe vardı ama bırakmamıştık şimdi 3 yıl oluyo evleneli emin ol evlenmek için can attığın adam bir gün hiç tanışmasaydım dediğin adama dönüyoo benim demek istediğim üzülmeee hayatt birine üzülcek kadar uzun değil evlenince emin ol anlarsın

Amin tesekkur ederim.
Meslegi zormus esinizin Rabbim sabrini da veriyordur..
Mutlulugunuz daim olur insallah.

Neden, evliliginizde mutsuz musunuz?
Esiniz sizi boyle dusundurecek neler yapti, cok uzmus sizi sanirim..
Insallah suan oldugunuzdan daha da mutlu olursunuz.

Neden, evliliginizde mutsuz musunuz?
Esiniz sizi boyle dusundurecek neler yapti, cok uzmus sizi sanirim..
Insallah suan oldugunuzdan daha da mutlu olursunuz.
Aminnn çok sağollben durumumu paylaştımm okuyup bana fikir verirsen çok sevinirimm o zamn ne demk istediğimi anlarsın

Senin için aranıdaki sevgi ve uyumun artması için 286 tane Ya Rauf celle celalühü esması okudum arkadaşım. Rabbim inşallah tez vakitte sıkıntılarınızı üzerinizden alır ve feraha çıkarsınız. Sen yine de Allah'tan hayırlısını iste bazen olmamış olanda da hayır vardır birkaç sene sonrasını biz bilemeyiz ama Allah belki seni daha büyük sıkıntılardan koruyacaktır. Olmamışa fazla üzülmemek olmuşa da çok sevinmemek gerekir derler. Allah'a emanet ol.

Güzel kardeşim rabbim sevdiğinle dana iki cihanda her daim şükredeceğiniz bir ömür versin. Birbirinizi güzele hayra davet eden esler olun inşallah amin amin amin

Güzel kardeşim rabbim sevdiğinle dana iki cihanda her daim şükredeceğiniz bir ömür versin. Birbirinizi güzele hayra davet eden esler olun inşallah amin amin amin
Aminn ne guzel bir dua Allah razi olsun

Aynen oyle canim Rabbim herseyin en iyisini bilendir.
Cok tesekkur ederim Allah razi olsun

Canım kardeşim senin ve sevdiğinin arası iyi olsun inşallah , şu anda yatsı ezanı okunuyor hakkınızda hayırlısı olsun inşallah .
1140 Yâ Cami okudum Allah kabul etsin . piskKo
Ablacim cok saol Allah razi olsun
Rabbim seni de feraha erdirsin insallah.

seni anlamaya çalışıyorum ama bir şeyi ne kadar istiyorsan ve hemen olmuyorsa , o sana yük olur. yük olur ki biz bayanız bize daha çok stres olur. bence bu durumu pozitif olarak Allaha teslim et,zamana bırak ve gönlünü ferah tut ,neticede Allah'ın istediği oluyor. sonuç ne olcaksa , kabullenmeye çalış . demesi kolay ama iş sende bitiyor canım. dilerim hakkınızda hayırlısı mutluluklarla nasip olsun .

inşallah beklediğinizden de kısa sürede evlenirsiniz mutlu huzurlu güzel bir yuvanız olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…