Kötü durumdayım çoook mutsuzum bana akıl verin

hayata bir kere geldiğini ve o hayatın bir gün sona erebileceğini, geri dönüşlerin olmadığını, bir gün geriye dönüp baktığında pişmanlıklarla dolu bir hayat yaşamış olabileceğini kendine tekrar tekrar söyle..
sana hakaret etmese, en azından çocuğu ile ilgilenen bir baba olsa yine belki bi derece katlanılabilir, ama işine/anneliğine laf söyleyip hakaret eden bir adamla bir ömür geçirmek zorunda değilsin.
unutma; mutlu anne mutlu çocuktur ve kızın için sürdürdüğünü iddia ettiğin hayatında mutsuz olduğunda evladın da çok mutsuz olacak..

Sahsen bir kisi hayatimi bu kadar olumsuz etkiledigini görsem cikaririm. Kim olursa olsun. Evet korkutucu birsey, insan pisman olmaktan korkar, ama böyle yasamaktan iyidir

Evet çok haklısınız ben alıştırdım erkek milleti zaten bide benimki rahatına düşkün bencillikte var kendimden ödün verdim yanliş yaptım karşılıklı fedakarlık bekliyor evlillik son zamanlarda sizin dediğiniz gibi hissetirmeden bende rica ediyorum söylüyorum insan fıtratı değişmez ama belki beni anlar biraz daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…