Köşkün bütçesine %100 zam

Gerçekleri görüp bunları söylemeniz bile çok güzel..
Tebrik ediyorum sizi..

Teşekkür ederim ablacım. Allah herkese nasip etsin gerçeklere kör olmamayı
İnsanlar değişebilir bunu anlamak lazım kimse kusursuz değildir
Zaten kusursuz olsa Evliya mertebesinde olurdu öyle değil mi !

Teşekkür ederim ablacım. Allah herkese nasip etsin gerçeklere kör olmamayı
İnsanlar değişebilir bunu anlamak lazım kimse kusursuz değildir
Zaten kusursuz olsa Evliya mertebesinde olurdu öyle değil mi !

Amin diyorum,umarım başkalarıda görürde görmeyen gözler açılır d.yorum.
Kimse kusursuz değildir ama,ortada çok yanlışlar var düzeltilmiyor maalesef

ben burada dinden girip Atatürk'ten çıkmayacağım.
ama sırf gıcıklık olsun diye, sırf holiganlık olsun diye, sırf partizanlık olsun diye "helal olsun" "e çalışıyor hakediyor" gibi saçmalıklara dayanamadım.
neye helal olacak pardon? siz kimin parasını kime helal ediyorsunuz ya? biz eşekler gibi çalışalım, gece-gündüz, iki lokma ekmek için; hatta millet açlıktan ölsün, afedersiniz it gibi sürünsün ama adamlar ayda 50 milyara bir de %97 zam. o sizin demenizle helal olmaz. benim güzel dinimin, güzel insanlarından Hz.Ömer'in örneklemesinden yola çıkarsak o haram zıkkım olur. madenciler hayvanların durmayacağı yerde 900 liraya çalışırken tek işi g.t büyütmek olan vekile, bölücülük yapıp hapisten çıkan vekile verilen on milyarlar ancak haram zıkkım olur.

sonraaa yol yapmış ta çalışıyormuş. e ulan sene olmuş 2014, yol da oluversin, babasının parasıyla mı yapıyo? yediğim katkı maddeli ekmek, içtiğim arsenikli su, aldığım beton kokulu hava hep vergi, maaşlarımızın çoğu vergilere gidiyo. yol da olsun artık.

çalışıyormuş. neye çalışıyor. millet birbirini öldürüyor sokakta. kör müsünüz, sağır mı? kürt türk ü öldürüyor. sunni, alevi ye imamlık taslıyor, kadın desen köpekten farksız. hırsızlık erdem olmuş. siz neden zırvalıyorsunuz ya.

ülke yangın yeri. yanmışız, bitmişiz. doğmamış çocuğun uçan kuşa borcu var. satılmadık arsa kalmamış. kendi vatanımızda ecnebi olmuşuz. teröristler baş olmuş onları alkışlıyoruz.

verecek cevabınızda yok anca bağırıp, çağırıp hakaret.

Allah ıslah etsin, Allah gelsin hakklarından

Teşekkür ederim. İçimizden gçenleri ifade ettin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…