Korunmayı bıraktıktan sonra regl düzensizliği

Benimde öyle benzer şeyler yaşadım bence vücudumuz kendisini gebeliğe hazirliyo benim normalde adet zamanı ağrım olmazdı 2 aydır ağrıdan ölüyorum birde göğsümün acıdığını 11 yıldır bilmem acayip aciyo 2 aydır yumurtlamadan sonra adet düzenim hiç değişmemişti her ay tam zamanında adet olurdum o ay 29 31 olsa bile mutlaka her ayın 8inde adet olurdum çok ilginç gerçekten ama stresten değil ben dünyanın stresini yaşadım yinede bozulmamisti

Yok canım ben de stresten olduğunu düşünmüyorum neler yaşadık neler yani bugüne kadar. 6-7 ay kadar önce burun ameliyatı oldum ameliyattan bir hafta sonra adet olurum hazır raporluyken evde atlatırdım işe başlamadan biter dedim. O ay onca ilaca rağmen onca anesteziye bilmem neye rağmen tam gününde adet oldum. Bunun gibi stresli, ilaç kullandığım birçok ay oldu, seyahat ettiğim aylar oldu, yoğun çalıştığım dönemler. Hiçbirinde bir gün bile ötelenmedi reglim ta ki korunmayı bırakana kadar. Annem benim de böyle doğduğumu söyledi 3-4 ay döngüm bozuldu sonra geri yavaş yavaş düzene girdi 7. ayın sonunda sana hamile olduğumu öğrendim, normal yani böyle olmaz dedi. Benim de 35 gün 33 günden sonra bu ay 29 günde başladı adetim sanırım düzene giriyor yavaş yavaş :)

Ahahhahah çok mantıklı bir neden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…