korunmayı bırakınca adet duzensılıgı yasayanlar varmı?

ilktos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
62
0
arkadaslar bız 2 aydır korunmuyoruz bır oglum var kardes ıstıyoruz onun ıcın.aeım hep duzenlıdır hıc aksamadan olurdum.ne zamankı korunmayı 2 aydır bıraktık benım adetım gecen ay 12 gun gec geldı bu ayda 6 gun gec geldı.neden böyle oluyor anlayamadım.acaba spermden fılanmı atkılenıyor da böyle vucut bocalıyor.varmı benım gıbı durumda olan?

korunmayı 3 ay önce bıraktık adetlerim düzenli ama bende hamileilk için bekliyorum işnn:KK49:

aynı sorun bendede bu ay oldu hoş zaten bu ay korunmayı bıraktık ve adetim ilk defa 1 hafta geçti ki ilk oğlum doğduktan sonra derlerdi şimdi adetin düzeni değişir diye ama ben onda bile hiç geçmedi reglim ilk kez böle bişey oluyor.spermlerle alakası varmı yoksa psikolojikmi bilemiyorum.oğlun kaç yaşında canım?

canım oglum 5 yasını bıtırdı.bır kardesı olsun cok ıstıyor bende anlayamadım bu durumu 2 aydır gecıkmelı adet oluyorum.adet olcakmsım gıbı goguslerım sısıyor karnım agrıyor 2 gune hepsı fıss sonup gıdıyor 1 hafta sonro hıc belırtı vermeden adet oluyorum.

korunmayı 3 ay önce bıraktık adetlerim düzenli ama bende hamileilk için bekliyorum işnn:KK49:

en kısa zamanda kucaklarsın ınsallah tatlım.bende ılk bebegımı özlemle sabırla bekledım canım.bak buyuttum ve ıkıncıyı ıstıyoru dusun yanıı.gercekten cok guzel bır duygu.ınsallah allah ısteyen herkezı tattırsın bu duygu tarıf edılmıyor yasanıyor canım.

en kısa zamanda kucaklarsın ınsallah tatlım.bende ılk bebegımı özlemle sabırla bekledım canım.bak buyuttum ve ıkıncıyı ıstıyoru dusun yanıı.gercekten cok guzel bır duygu.ınsallah allah ısteyen herkezı tattırsın bu duygu tarıf edılmıyor yasanıyor canım.

amin canım hayırlısı olsundaa olurr inş evlatını alah bagışlasın

amin canım hayırlısı olsundaa olurr inş evlatını alah bagışlasın

canımm bende korunmayı bıraktım 3 ay önce her zaman günü gününe olurdum ama hep geç geldi her ay umutlandım :KK43:((( ama 3.ay düzene girdi ve bu ay çift çizgiyi gördüm inş. hamileyim hep duyardım adetiniz düzene girince hamile kalırsınız doğruymuş ALLAH HERKESE NASİP ETSİN İNŞ.

arkadaslar bız 2 aydır korunmuyoruz bır oglum var kardes ıstıyoruz onun ıcın.aeım hep duzenlıdır hıc aksamadan olurdum.ne zamankı korunmayı 2 aydır bıraktık benım adetım gecen ay 12 gun gec geldı bu ayda 6 gun gec geldı.neden böyle oluyor anlayamadım.acaba spermden fılanmı atkılenıyor da böyle vucut bocalıyor.varmı benım gıbı durumda olan?

canım öyle oluyor ben doktora sordum bana dedi ki;hormonları değiştirdiği için bazı vitamin eksiklikleri oluyor
mesela ;folik asit b12 gibi hemde buna bağlı saç dökülmesi falanda...
neyse saadete geleyim ondan 3 ay sonra düzene girer ,şayet girmesse gel demişti ki nitekim dediği oldu
3 ay bekle yoluna giriyor herşey yani herşey yolunda iken hamile kalman en mantıklısı

sevgiler..

canımm bende korunmayı bıraktım 3 ay önce her zaman günü gününe olurdum ama hep geç geldi her ay umutlandım :KK43:((( ama 3.ay düzene girdi ve bu ay çift çizgiyi gördüm inş. hamileyim hep duyardım adetiniz düzene girince hamile kalırsınız doğruymuş ALLAH HERKESE NASİP ETSİN İNŞ.

hamilemimin çok sevindimmm senin adına hadi gözüün aydın 3 ay öncemi bırakmıştın canım bende öyle bakalım kısmet herşey:KK49:

X