Korunmasız ilişki sonrası yardım 😔

Pearlgirl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
2.358
2.259
Kizlar bu ay 2. Korunmasız ilişki oldu.İliskiden sonra vajinamda yanma oluyor ne değse acıtıyor.Neden böyle olur önemli bişey mi gebeliğe engel mi bilen var mı

Kaç yıllık evliyim 2 çocuğum var şaştım kaldım alerji olsa önceden cikmazmiydi
Bazen olabiliyor bu durumlar bende ilk ewlendigimde boyle olmustu hatta oyle hamile kaldim sonra sorunlar cikti dusuk yaptim 5 ay oldu doktora gittim iltihap deid ilac falan vermedi bol su icmen gerekli dedi sonra kendiliginden gecti simdi bizde cocuk istoyoruz 2 aydan belli ama sonuc husran bu ayi bekliyorim inllh hamile kaliriz

Ay ne diyorsun benim geçen yılda böyle olmuştu ve 11 haftalıkken kürtaj oldum bunun onla ne alakası var off yasa aynilarini yaşamaktan çok korkuyorum

Hala yanma var mı?

Ay ne diyorsun benim geçen yılda böyle olmuştu ve 11 haftalıkken kürtaj oldum bunun onla ne alakası var off yasa aynilarini yaşamaktan çok korkuyorum
Yok yok onla alakasi yok korkmayinama onlarda kasiklarda baya bi agri yapiyordu bnm sagli sollu kistim vardi ondan kirtaj olmak zorunda kaldim 2 aydir korunmasiz iliski oldu yazmisim ya ayni benmkide ama bu turlu cocugu tuturamadik dmek istedim

Yok yok onla alakasi yok korkmayinama onlarda kasiklarda baya bi agri yapiyordu bnm sagli sollu kistim vardi ondan kirtaj olmak zorunda kaldim 2 aydir korunmasiz iliski oldu yazmisim ya ayni benmkide ama bu turlu cocugu tuturamadik dmek istedim
Geçen yıl 11 haftalıkken kalp atası olmadigi için kürtaj oldum.O zamanda korunmayı bırakınca böyle yanmalarim olmuştu.Hep düşündüm alakası var mı diye. Geçen gün ilk korunmasiz ilişkimizde yanmam olmadı hiç dedim oh olmayacak ama bu sefer yandı.Gecen yılki gibi çok değil ama yinede hissediriyor kendini.Sizin yanmamış nasil gect.

Hala yanma var mı?
Bazen oluyor
Bnmki iltihapti bol su ic demisti doktor simdi sizinki dedikleri gibi alerjik durumda olabilir bi doktora gorun bence

Kaç yıllık evliyim 2 çocuğum var şaştım kaldım alerji olsa önceden cikmazmiydi
Konuyla ilgili hiç fikrim yok, öncelikle onu söyleyeyim.
Ama alerji dediğin zamanla çıkabilen bir şey. Sizin hiç sonradan bir şeye alerjiniz olmadı mı? ev arkadasimla ben evi iki ayda bir belki süpürürdük, gayet de saglikliydik. Ama kızın yıllar sonra ev tozuna alerjisi çıktı mesela:) şimdi iki gün süpürmesin alerjisi azıyor^^
Bence bir doktor gitmesinin zararı olmaz. Randevu yakalamaya çalışın , devlet Hastanesi'ne gidin. O daha iyi bilir alerji mi, enfeksiyon mu,başka bir şey mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…