Aile Planlaması Korunmada eşime güvenmeli miyim?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Mihrisude

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2011
22
0
Merhaba 2 aylık evliyim eşim korunuyor... ve çocuk istiyor ben istemiyorum güvenmelimiyim...?

Merhaba 2 aylık evliyim eşim korunuyor... ve çocuk istiyor ben istemiyorum güvenmelimiyim...?

:KK50: kesinlikle hayır bu konuda hıç bir zaman guvenme, ben o hatayı yaptım ki eşimde çocuk istemiyordu bu işini şansa bırakmak oluyor...şuan 16 aylık evli 9 aylık hamileyim :KK49:

Hiç güvenme ben yaklaşık 2 senelik evliyim benim eşimde ben korunurum diyo ama ben güvenemiyorum
o yüzden hala d.k.hapı kullanıyorum...

valla hayatım bende güveniyordm şimdi 9 haftalık hamileyim hehe:KK49:istemiosan hazır değilsen güvenme derm ben

kesinlikle güvenme erkek çocuk istemeseydi sorun olmazdı senin bu durumun mayınlı tarlada yürümek gibi bir şey :113:

bence güvenme hayatım benim 3,5 aylık oğlum var ben töbeler ettim bida bebk istemiyorum diye çok kötü bi doğum yaptım diye eşim 2. diye şakalara başiladı ve ben henüz onun tarfaından korunuyorum yani sen anladın beni.çok korkuyorum:s

5 yıldır eşim korunuyor, ikimiz de 5 yıldır bebek istemiyoruz ve hamile kalmadım, korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım, yani prezervatiflere güvenebilirsiniz ama tabi eşiniz çocuk istiyorsa "tesadüfen" hamile kala bilirsiniz. :KK9:

sakın güvenme yoksa 9 ay sonra bebeişin olur kısssssss kendin korun hayatını yaşa cocuk herzman olur bebek

Canım bende kesinlikle güvenme diyenlerdenim biz eşimle 9 aylık evliyiz ve 9 aylık hamileyim,eşim kendi korunuyodu hemen çocuk olsun falanda demiyodu,ben hamile kalırsam dediğimde sanki doğum uzmanı gibi öyle hemen çocuk olmaz falan diyodu,bende yeni evliyim tecrübesiz nasıl oldu bitti anlamadım bi baktım hamileyim şuan doğurmak üzereyim ve kızımı çok seviyorum ama sen kendini hiç hazır hissetmiyosan kesinlikle eşine güvenme ve başının çaresine bak derim

güven canım niye güvenmiyosun olmadı tam o anda bi tekme atarsın uçar gider:KK52:

şaka şaka:KK1:eğer eşinin irade olark güçlüyse güven ama eğer kendine başaramıcak gibi geliyosa seni doğum kontrolünü kendin bul derim

Ben esine guvenip hamile kalan kadinlara hem uzuluyorum hemde kiziyorum.Cunku erkegin iradesi o konuda cok zayif.Heledeki cocuk konusunda biraz zaafi varsa kesinlikle yani.Bence kesinlikle guvenme.Bak arkadaslara cogunun ufacik bebegi var ikinciye hamile yada evlenir evlenmez hamile kalmis.

X