Aile Planlaması korunma

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ben doğuştan korunaklıyım galiba

3senedir hamile kalamadım..

iyikide ilaç kullanıp,spral taktırıp işkence etmemişim kendime zaten olmuyor

arkadaşın hiçüzülme herşeyin bi vakti zamanı vardır allah büyük bi bakmıssın bebiş büyümüş benim 1 yaşında kızım var allah olmayan herkeze versinn

sağol canım..aminn..
Allah bağışlasın bebişini:)
bugün gidiyorum doktora bakalım..ne dicek..doktor korkusundan gidilmiyorki..

bigün çocuğum olsa bile korunmam..

hem kolay hamile kalamıyorum hemde yaş olmuş 32,

bu saatten sonra menepoza girene kadar 2tane doğursam ne kadar mesut olurum...

arkadaşın hiçüzülme herşeyin bi vakti zamanı vardır allah büyük bi bakmıssın bebiş büyümüş benim 1 yaşında kızım var allah olmayan herkeze versinn

Son düzenleme:
canım benim yaaaaaaaaaaaaaa öyle düşünme sen umudunu sakın kaybetme benim bi tanıdıgımın 18 sene sonra çoçugu oldugunu biliyorum insan umudunu kaybettiginde hiç bi zaman mutlu olamazzzz

ben yeni üye oldum arkadaş olalımmı nedersin derleşirizzzzzzzzzzz

bende 17.tüp bebeğinde hamile kalan birini tanıyorum...kadıncağız şuanda depresyonda..

yaşı olmuş 40küsür,hormonları altüst..yinede şükrediyor tabii..bebiş hiç gelmeyebilirdi de

ben okadr uğraşmaktansa,doğurupta sokağa bırakılan bir bebeğe kucak açmayı yeğlerim..

doğurmasamda canımı verebilim bir çocuk için...

canım benim yaaaaaaaaaaaaaa öyle düşünme sen umudunu sakın kaybetme benim bi tanıdıgımın 18 sene sonra çoçugu oldugunu biliyorum insan umudunu kaybettiginde hiç bi zaman mutlu olamazzzz

depresyona bende girdim daha yeni yeni kendime geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…