Korkuyorum ilişki sonrası kanama yaşadım!

dilem_sed

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
540
949
Arkadaşlar daha önce düşük yaptım ardından 1 ay sonra yine hamile kaldım.Şuan 7 haftalık hamileyim hamile olduğumu öğrendiğimden beri yaklaşık 20 günden beri eşimle ilişkiye girmiyoruz. bugün bi ilişki yaşadık ve ilişki sonrası hafif bi kanamam geldi. sizce bu normalmi? lütfen bana yardım edin çok korkuyorum.Ağrım sızım yok.(acaba ilişki yüzünden kanamam olmuş olabilirmi yoksa düşünmek istemiyorm ayrıca doktor düşük tehliken yok demişdi.)

ayrıca doktorumu kesinlikle değiştirecem.(bana hangi saate olursa olsun ara dedi önemli bi konuda aradım yarın ara dedi özel doktorum bide )varsa andolu civarı pendik civarı doktorunuz yazarmısınız

kanama yogun degılse yanı bı ıkı damla bıseyse onemlı degıldır
bazı hamılelerde ılıskı sonrası olablıyo

tabı bızım tüp bebek oldugu ıcın yasak ama:nazar:

bısey yoktur ınsallah rahat ol dınlen kaydirigubbakcemile

e düşük yaşamışsın biraz daha bekleseydiniz,tedbiri elden bırakmayın siz bi doktora görünün .

canım eğer azsa bir sorun olucağını zannetmem ama bu düşük yapabileceğin anlamına geliyor olabilir doktorunla konuş istersen sanırım bir süre ilişk yasağı koyar ve ilaç verir

arkadaşlar çok teşekkür ederim az bişey gelmişti çok telaşlanmıştım daha sonra kesildi sonra doktorumda beni aradı normal korkma dedi hamileliğin ilk 3 ayında rahim genişlediği için ilişki sırasında kanama olabiliyormuş...
Allahıma şükür. Allah bidaha o korkuyu göstermesin.

canım birde ilk üç ay bebek tutunduğu için ilişki olmasada birkaç damla kanama olabilir sadece öyle birşey olunca uzan biraz.bişey olmadığına sevindim

sen yine de dikkatli ol cnm,ilk 3 ay ilişkiye biraz ara verin,ilişkiden de kaynaklanmış olabilir.

X