Korkuyorum bebegim gidiyor sessizce ....

B

bebekom

Ziyaretçi
arkdaşlar agrilarim ve hafif bir kanama oldu doktora gittim bugün tahlil verdim yarin alip göstericem...
3 secenek varmis... Ya cok küçük oldugu için göremedik ultrasyonda saklandi.....
Yada kanla beraber düşüyormus...
Yada diş gebelik başlamiss.....

Cok kötüyüm ne yapicam ben.....

canım umarım minik bebeğin saklanmıştır...iyi haberler ver işallah..

canim cok gecmis olsun umarim kotu birsey olmaz iyi haberlerini bekliyoruz insallah

inş..dua edin arkdaşlar.. Bazen tüplerin arasina saklaniyor dedi...

canim ne kadarlik oldu bebisin? ona gore belki yorum yapabiliriz.
mesela kese icin cok erken olabilir. genelde 6. haftanin basinda gorunuyorlar. dis gebelik yasadim ben bhgc degerin duzenli katlamaz dedi doktor dis gebelikse. bhgc bakti. iki gun sonra katlamasina bakacaz dedi. iki gun sonra ve sonraki gunlerde oyle guzel katladi ki. ama 5 gun sonra dis gebelik oldugu ortaya cikti.
dusukse de cani tamamen bosaliyor bildigim kadariyla. yani bence dusuk degil.

bence senin bebis saglam. ama canim test ayni gun veren yerler var. bence bir daha onlara git cunku emin ol 2 saatlik is.

canım benım dualarım senınle
ınsanlah bebısın senın beraberdır

insallah miniğin sağlıklıdır hayırlısını dileyelim cenım hakkında ne hayırlıysa o olsun dualarımız seninle ğüzel haberlerini insallah bekliyoruz

bebeşim 4 haftalik... Hcg degerine bugün aksam verdim yarin sabahtan al gel ona göre bakicaz dedi... Bilmiyorum kac cikarsa iyi oldugunu anlarim bilen varmi arkdaşlar...

kanamam oldugu için bi ihtimal kanla beraber kanla disari atildi olabilir dedi...

canım herşey allahtan.sakın stres yapma sakın düşmeyeceği varsa streste etki yapar.bütün dualarım seninle.bu gece kandil oturup dua edelim.inş bebeğin seninledir ve saklanmıştır.herşeyin hayırlsıını iste bunu unutma ne olur

canım herşey allahtan.sakın stres yapma sakın düşmeyeceği varsa streste etki yapar.bütün dualarım seninle.bu gece kandil oturup dua edelim.inş bebeğin seninledir ve saklanmıştır.herşeyin hayırlsıını iste bunu unutma ne olur

bunu yazan bendim annemin nicki açık kalmış yine:)

canim 4 haftalikken kese mi gorulurmus. minicik zaten. ne desek bos biliyorum ama su mubarek gece dua et. bebek dusseydi bence kan bosalirdi. senin azicik olmus.
korkma.

4 haftalik derken SAT a gore 4 haftalik degil mi? dollenmeye gore degil.

Yumurtlamadan sonra geçen süre (gün) En düşük En yüksek Ortalama
12 17 119 48
13 17 147 59
14 33 223 95
15 17 429 132
16 70 758 292
17 111 514 303
18 135 1690 522
19 324 4310 1061
20 185 3279 1287
21 506 4660 2034
22 540 10.000 2637

Yine normal bir gebelikte haftalara göre ortalama beta-hCG düzeleri ise şöyledir.
Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı ve hcg değeri
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

canım hamilelik belirtilerin varmıydı ve eğer varsa onlarda bir değişme var mı?? bugun bol bol dua et cam rabbim bugun açılan hiç bir eli geri çevirmicektir.. dualarım seninle tatlım

canım benim bu kadar üzme kendini stres daha da zarar bebeğine ve sana...
çok küçük bence görülmemesi normal olabilir...
kanamaya gelince genelde oluyor hamileliğin ilk dönemlerinde...
inşallah hiçbir sorun yoktur içini ferah tut...

beni terkediyor... gidiyor... yapacak bişey yok... cok düşmüş degeri kanda suan 10

ALLAH yardımcın olsun benimde ilk gebeligim öle olmustu degerim düştü kanla bebekte düşmüş umarım hakkında hayırlısı olur

X