Konya'da epidural normal doğum

slm.ben düşünüyorum ama henüz doktorumla bu konuyu konuşmadım.doktorum naciye sandıkçı.daha önce konya hospital de idi.orda bir çok hastasını epidural normal doğum yaptırmıştı hatta 3-4 arkadaşımçok memnun kaldı.ama doktoum şuan anıt hastanesinde.burda da yapıyor mu bilmiyorum.şuan 12 haftamız var doğuma.bi sonraki randevumda 10 haftamız kalmış olacak.sanırım o zaman konuşuruz.

selçuklu hastanesinden anıt hastanesine Naciye hanıma gitmeyi düşünüyorum,
bu bayanım sezeryan doğumları hakkında bilginiz varmı?

gerçi bir aydan fazla oldu randevu alalı,
çok yoğun gözüküyor, gerçekten iyi bir dr mu?

birde hastanenin yoğun bakımı varmı? biliyormusunuz

ben çok memnunum şuanda 28 haftalık hamileyim baştan beri naciye hanıma gidiyorum.ben naciye hanımı sezeryanı az yapıyor die tercih ettim etrafımda naciye hanımda doğum yapan var 7-8 tane.fakat hepsi normal doğum yaptı.o yüzden sezeryan hakında bilgim yok.hastanede yeni doğan ünitesi var.
son olarak şunu söyleyebilirim çok güven veren bir doktor ve çok ilgili.umarım sorularınıza yardımcı olmuşumdur...

canım nıye selçuk hastanesınden vaz geçtın bende selçuk hastanesı hıkmet karabacak a gıdıyorum

canım nıye selçuk hastanesınden vaz geçtın bende selçuk hastanesı hıkmet karabacak a gıdıyorum

Ben aylardır Hikmet beye gidiyorum,
2 ay kadar öncesine kadar herşey normal derken
dr a ilk kez bebeğin kilosunu sordum
bebek ; 27 haftalıktı ve 665 gr dedi
hocam bebek çok küçük değilmi ?dedim
hayır normal dedi
ama bir ay boyunca için içimi yedi,

bir ay sonra kontrola gittiğimde bebekte gelişme geriliği başlamış 3 hafta gelişim geriliği var dedi,
apar topar Ankaraya Eyüp Ekiciye gittik
o da doğruladı gelişim geriliğini,

benim hastaneyi değiştirmek istememin sebebi,
hastanede yeni doğan yoğun bakımının olmaması,
solumum cihazı bile yokmuş

gelişim geriliğinde bebek erken doğum olacak
ve muhtemelen yoğun bakıma alınacak (küveze)

bir de dr bir ay sonra 3 hafta gerilik var dedi,
bu durumda bebeğin gelişimi bir anda durmuş oluyor değil mi?

bu da bana çok inandırıcı gelmedi açıkcası
ama tabi hata bende dr a çok güvendim
27 . haftaya kadar ne kilo ne de boyunu sordum
Ayşenin keyfi yerinde herşey iyi deyince
başkada birşey sormadım,

ben çok memnunum şuanda 28 haftalık hamileyim baştan beri naciye hanıma gidiyorum.ben naciye hanımı sezeryanı az yapıyor die tercih ettim etrafımda naciye hanımda doğum yapan var 7-8 tane.fakat hepsi normal doğum yaptı.o yüzden sezeryan hakında bilgim yok.hastanede yeni doğan ünitesi var.
son olarak şunu söyleyebilirim çok güven veren bir doktor ve çok ilgili.umarım sorularınıza yardımcı olmuşumdur...

arkadaşım merhabalar özelden yazmak istedim ama özelin kapalı idi.Ben şu an askeri hasteneye gidiyorum doğumuma 3 ay kadar bir zaman var fakat doğumumu burda yapmak istemiyorum bende normal doğum düşünüyorum (aksilik çıkmazsa)anıt hastenenin ücretleri hakkında bi bilginiz varmı şimdiden teşekkür ederim

arkadaşım merhabalar özelden yazmak istedim ama özelin kapalı idi.Ben şu an askeri hasteneye gidiyorum doğumuma 3 ay kadar bir zaman var fakat doğumumu burda yapmak istemiyorum bende normal doğum düşünüyorum (aksilik çıkmazsa)anıt hastenenin ücretleri hakkında bi bilginiz varmı şimdiden teşekkür ederim

canım ben ssklıyım.özel oda ücreti 65 ytl.sezeryan 145,normal 129ytl.inşallah faydalı olabilmişimdir.

canım öncelikle geçmiş olsun.nasıl naciye hanımdan,hastaneden memnun kaldın mı?merak ettim de.

Teşekk. canım
naciye hanımı bayağı bekledik bir sezeryana gitti 2 saat sonra geldi
tabi hastalar biriktiği için o kadar hızlı muayene etti ki
çok ta hızlı konuştu
herşeyi tam konuşamadık
ama 10 gün sonra tekrar gel dedi

bebekte gelişme geriliği var ama çok erken almayız dedi,

görevlilere yoğunbakımı sordum var dediler
ancak solunum cihazı yokmuş hastanede

Anıt hastanesine bu gün gittim
devlet memurlarından 25 YTL muayene farkı alıyor

sezeryan doğum farkı 500 YTL imiş
size anıt hastanesinin ücreti hakkında bende bisey sormak istiyorum .ben mugladayım dogum için bu doktora gelmeyi düsünüyorum sun 6aylık hamileyim konyaya geldigimde sıra alamadım naciye hanıma. biz devlet memuruyuz fark ücreti 25 ytl dedi yanlız dogum ücretleri hakkında bilgi almadık normal dogum sezeryan ücretleri ssklılarla aynı oluyo bi bilginiz varmı normal dogum ne kadar biliyormusunuz beni bu konuda bilgilendirirseniz cok sevinirim..

size anıt hastanesinin ücreti hakkında bende bisey sormak istiyorum .ben mugladayım dogum için bu doktora gelmeyi düsünüyorum sun 6aylık hamileyim konyaya geldigimde sıra alamadım naciye hanıma. biz devlet memuruyuz fark ücreti 25 ytl dedi yanlız dogum ücretleri hakkında bilgi almadık normal dogum sezeryan ücretleri ssklılarla aynı oluyo bi bilginiz varmı normal dogum ne kadar biliyormusunuz beni bu konuda bilgilendirirseniz cok sevinirim..

canım biz ssklıyız.baştan beride doktorum naciye hanım.doğum ücreti için ssklıya normal 129,sezaryan 145 dediler.umarım faydalı olabilmişimdir.

Teşekk. canım
naciye hanımı bayağı bekledik bir sezeryana gitti 2 saat sonra geldi
tabi hastalar biriktiği için o kadar hızlı muayene etti ki
çok ta hızlı konuştu
herşeyi tam konuşamadık
ama 10 gün sonra tekrar gel dedi

bebekte gelişme geriliği var ama çok erken almayız dedi,

görevlilere yoğunbakımı sordum var dediler
ancak solunum cihazı yokmuş hastanede

canım ne yaptın?nasılsınız şuanda?

canım ben ssklıyım.özel oda ücreti 65 ytl.sezeryan 145,normal 129ytl.inşallah faydalı olabilmişimdir.

çok teşekkür ederim canım ama benim sosyal güvencem askeri olduğu için özele girer herhalde bu ücretler anladığım kadarı ile ssk güvencesi olanlar için

X