Konsept

Nuran1209

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
121
74
26
Arkadaşlar merhaba şimdi size kısaca yıllardır olan hayalimden bahsedicem yıllardır hep bi konsept üzerine iş kurmak istedim hani oluyor ya Nisan söz konsept firmaları o tarzda küçük bir firma dekor konusunda aşırı yetenekli olduğumu düşünüyorum ve ilgimde çok var yani artık kendimi hayalimi gerçekleştirmeye odakladim aranızda bunla ilgilenen varsa lütfen yardımcı olabilir mi evet bu hayalim ama nerden nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum neler yapmam lazım neler lazım olucak bana bunlar konusunda bilgi sahibi olmak istiyorum

Ay benimde hayalimdi hala bile arada eşimi darlıyorum bu konuda Hayırlı uğurlu olur inşallah sanada bence malzeme ve konseptler en kolayı bunları tedarik edebileceğin demirciler, pleksi yapan yerler var seni birazcık zorlayacak olan sosyal medya hesapları olur sadece ondada çevren varsa en kötü bir iki çekilişe katılsan güzel bir takipçinde olur. Sonrası zaten senin hayal gücüne kalmış umarım hakkında hayırlısı olur

Amin inşallah
Amin inşallah umarım sizde tüm hayallerinizi gerceklestirebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…