konaklama?

honeybaby

Guru
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
505
4
merhaba
bu bölüm yeni açılmış hayırlı olsun maya tüp bebek sorularımızı yanıtlayacaksa eğer ilk ben bir soru sorayım :jeyyar:
eşimin hareketli sperm sayısının düşüklüğü nedeniyle tüp bebek yaptırmak istiyoruz bende de pco sendromu var maya tüp bebekde bu alanda başarılı bir merkez ama biz adanada oturuyoruz konaklama imkanınızın olduğunu yazmışsınız maya ya gelirsek tüp bebek için orada ne kadar kalmamız gerekiyor çalışan bir bayan olarak izin sıkıntım var en asgari kalmamız gereken gün sayısı nedir?konaklama ücreti ne kadar?konaklamaya dahil olan hizmetler nelerdir yatan hasta gibimi muamele göreceğiz?diğer ihtiyaçlar yemek vs. gibi konaklamaya dahilmidir?
şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

merhaba
bu bölüm yeni açılmış hayırlı olsun maya tüp bebek sorularımızı yanıtlayacaksa eğer ilk ben bir soru sorayım :jeyyar:
eşimin hareketli sperm sayısının düşüklüğü nedeniyle tüp bebek yaptırmak istiyoruz bende de pco sendromu var maya tüp bebekde bu alanda başarılı bir merkez ama biz adanada oturuyoruz konaklama imkanınızın olduğunu yazmışsınız maya ya gelirsek tüp bebek için orada ne kadar kalmamız gerekiyor çalışan bir bayan olarak izin sıkıntım var en asgari kalmamız gereken gün sayısı nedir?konaklama ücreti ne kadar?konaklamaya dahil olan hizmetler nelerdir yatan hasta gibimi muamele göreceğiz?diğer ihtiyaçlar yemek vs. gibi konaklamaya dahilmidir?
şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

Sevgili Honeybaby,

Bildiğiniz gibi tedavi süresini merkezmizden ziyade anne adayının yumurta süreci belirlemektedir. Bununla birlikte tedavi ortalama 15-17 gün sürmektedir. Busüre boyunca kişi başı 1 gece 15 TL'den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz. 24 saat sıcak suyu olan rahat ve güvenli bir ortamda konaklarken 100 metre mesafedeki merkezimizde tedaviniz yürütülecektir. Konuklarımızın talepleri doğrultusunda kahvaltı ve yemek uygun bir ücretle hizmetinize sunulmaktadır.

Sağlıklı günler diliyoruz.

Bende Maya hastanesinde tedavi gordum ama konaklama yerini hic begenmedim...e$imle girmemiz çikmamiz bir oldu....bir apartman icinde erkekler ve kadinlar ayri dailerelerde kaliyor....neye ugradigimizi $a$irmi$tik ve o gecesi mecburen otelde kalmak zorunda kalmi$tik...Tedaviye diyecek lafim yok memnundum ama konaklama resmen bir facia gibiydi :1no2:

misafirhane değişti zümra bende mayada tedavi görüyorum senin dediğin yerde bende kaldım ama 3 hafta önce yeni açılan misafirhanede kaldım çok güzel eşler birbiriyle kalabiliyor otel konseptinde temiz harika misafirhane olmuş

X