Koltukaltımda yumuşak şişlik var fıstık kadar dokununca ağrıyor azcık 10 gün falandır var?

Ayy bende de vardı çok acı yapıyordu birtkaç hafta kalmıştı kaldıkça büyüyordu yavaş yavaş dayanamadım onu sıktım baya iğneyle deştim falan içindeki iltihabı çıkardım içini kendimce temizlemeye çalıştım ve yaklaşık bir aydır yok çok şükür yavaş yavaş gitti inşallah hiçbiryerimde saha bişey çıkmaz böyle

Ayy bende de vardı çok acı yapıyordu birtkaç hafta kalmıştı kaldıkça büyüyordu yavaş yavaş dayanamadım onu sıktım baya iğneyle deştim falan içindeki iltihabı çıkardım içini kendimce temizlemeye çalıştım ve yaklaşık bir aydır yok çok şükür yavaş yavaş gitti inşallah hiçbiryerimde saha bişey çıkmaz böyle
Merhaba,cevapladığın için teşekkürler.Mende sallanıyor küçük küçük şeyler var sanki yumşak bastırınca ağrı oluyor,nedir acaba?

Merhaba,cevapladığın için teşekkürler.Mende sallanıyor küçük küçük şeyler var sanki yumşak
İçi iltihap dolu mu ki?
bilmiyorum mumuşak ama iltihap olduğunu bikmiyorum delik yok sıkmam için

X