koltuk altında kararması için doğal ve en etkili yöntemler nedir?

sekerl

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
619
26
arkadaşlarım paylaşımları okudum ama bir türlü karar veremedim çok türlü şeyler var,memnun kaldığınız çok beğendiğiniz yöntem var mı:)

bebek pudrası,bepanten,elma sirkesi ile linon suyu karışımı bunlar demediklerim sonuç gene aynı...çok rahatsızlık veriyordu koltuk altımın temiz oldugu halde renginin tenime göre koyu olması...sonra gittim dr. ye ...daha koltuk alkıma bakmadan bana nasıl temizledigimi sordu.bende traş bıçagıyla dedim..öndan kaynaklandıgını suyledı( baktıda)...bende önce eldivenle aldım ikinci seferinde epilatorumu kullanıyorumm..ALLAHA sükür koltuk altımın rengi kayboldu .artı azaldıda tüylerim çok üzün süre sonra çıkıyor ..şimdi rahatlıkla askılılarımı giyorum .

bebek pudrası,bepanten,elma sirkesi ile linon suyu karışımı bunlar demediklerim sonuç gene aynı...çok rahatsızlık veriyordu koltuk altımın temiz oldugu halde renginin tenime göre koyu olması...sonra gittim dr. ye ...daha koltuk alkıma bakmadan bana nasıl temizledigimi sordu.bende traş bıçagıyla dedim..öndan kaynaklandıgını suyledı( baktıda)...bende önce eldivenle aldım ikinci seferinde epilatorumu kullanıyorumm..ALLAHA sükür koltuk altımın rengi kayboldu .artı azaldıda tüylerim çok üzün süre sonra çıkıyor ..şimdi rahatlıkla askılılarımı giyorum .[/Q

ben bant ağda kullandım yine aynı bi değişiklik yok canm jilet hiç vurmadım zaten ondan bile kararma oldu :KK43:(

tuzlu su sürebilirsiniz hem kılların daha yumuşak çıkmasını sağlar hemde cildinizi beyazlaştırır

X