koltuk alti terlemesi ve tshirtlerde ki kötü görüntü

eğer kollu ürünler giyiyorsanız koltuk altı pedi alabilirsiniz.
ya da bir ürün var deotak diye ne ter ne koku kalmıyormuş.ama bu tarz ürünlerin içinde ter bezlerini yani gözenekleri kapayan kimyasallar varmış.alüminyum gibi...

OTE="asigimasikk, post: 36859243, member: 607477"][QUOcanim a3510, post: 36859174, member: 624232"][QUOgimasikk, post: 36859145, member: 607477"]Eczane

Kimi insanlarda benim arkadaşlarım da boyle şeyler olmuyo ve gri tshirtlerini rhat rahatgiyoyrlar ama bu sorun cok yani insanlarda[/QUOTE]
Koltuk alti bezlerimi bile aldirmayi düşündüm ama aldirmadim..[/QUOTE]
Canim sakın ama bisi dicem senin baya baya terliyor mu koltuk altın ??? Ya mesela lise sonum simdi okula giderken falan sabah yikicam rol on dedorant ole basa çıkmayi dusunuyorum bide kizlarin soyledigi dedorantlardan aliyim[/QUOTE]
Yok canim o kadar asiri terlemiyor ama o kesin çözüm olur aklimda şüphe kalmaz diye dusunmustum yaptirmadim zaten[/QUOTE kac yasndasin canm sen okuyomusun

Ben de kışın terlerim alisveris yaparken bile her istedigimi alamiyorum bunda ter izi belli olur diye maalesef :KK43: temizligine cok onem veriyorum kışın da aliyorum koltuk altimi zaten terliyorum koku olmasin bari diye deodorant olarak rexona kullaniyorum rollon da kullaniyorum bazen parfumumden de sıkarim koltuk altima idare ediyor bi yerdeyken falan lavaboya gidip kurulayip deodorant sıktigimda oluyor cok sicak havalarda
Ya bana yengem bugun sey dedi. Bosver terini kurutur abkmde kendincr akil veriyor yaa sizzvucudunuzu rahat biraksanizza dedi bilmiyorum o tuz gibi roll ondan alsam mi

ya da bir ürün var deotak diye ne ter ne koku kalmıyormuş.ama bu tarz ürünlerin içinde ter bezlerini yani gözenekleri kapayan kimyasallar varmış.alüminyum gibi...

Deotak var bende. Çok etkili olduğunu düşünmüyorum ama herkeste bu farklı olur.

koltuk altı pedi kullanmayı düşünüyorum.Nasıl bir şeydir yapışkan mı ?her kıyafetimi bir defa giyebiliyorum.Strese girince sıkılınca koltuk altım kokuyor .Ve birine sarılmaktan çekiniyorum.En sağlıklısı ped gibi duruyor.

koltuk altı pedi kullanmayı düşünüyorum.Nasıl bir şeydir yapışkan mı ?her kıyafetimi bir defa giyebiliyorum.Strese girince sıkılınca koltuk altım kokuyor .Ve birine sarılmaktan çekiniyorum.En sağlıklısı ped gibi duruyor.

Ben hiç kullanmadım ama günlük ped tarzı koltuk altına uyarlanmış versiyonu.Kış için ideal olabilir uzun kollu giydiğimiz için yazın nasıl olur bilemiyorum.

benim de koltuk altım sizin anlattığınız gibi.. acayip çok terliyor. bir de benim elim de bazen çok terliyor. sizde de öyle mi?

X