koltuk alti terlemesi ve tshirtlerde ki kötü görüntü

Tuba3510

E hayat gel şaşırt artık beniiiiiii :/
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2014
499
245
29
Kizlar merhaba koltuk altim temiz oluyor aliyorum surekli ama terliyor surekli acaba ter bezlerim iyi mi çalışıyor anlamadim koltuk altim hemen t shirtletdr yuvarlak islak oluyor ne yapacagim karbonatla yikamak digru mu rol on stick falan kullaniyorum ama o kokusunu aliyo cok kokmuyo ben goruntuden muzdaripim saolun şimdiden. ..

CRYSTAL roll-on var gratislerde.Çok iyi.Doğal mineral tuz,kokusuz.Teri kuruttuğu için istemediğin görünümdende kurtulabilirsin:)

Hande hosgeldin cok mutlu oldum saol mesajın icin ama saglikki olur mu teri kurutur diyorsun ???

Hande hosgeldin cok mutlu oldum saol mesajın icin ama saglikki olur mu teri kurutur diyorsun ???
.Hoşbuldum canım.Uzun süre etkili bi ürün arayışı içindeyken rastlamıştım.Teri kurutuyor derken yani gün boyu içinde bi kere sürüldüğü zaman tekrar sürmeye gerek yok bu anlamda teri kurutuyor dedim.Bişey olacağını sanmıyorum gönül rahatlığıyla kullanabilirsin:)

post: 36835085, member: canım.Uzun süre etkili bi ürün arayışı içcanimmen rastlamıştım.Teri kurutuyor derken yani gün boyu içinde bi kere sürüldüğü zaman tekrar sürmeye gerek yok bu anlamda teri kurutuyor dedim.Bişey olacağını sanmıyorum gönül rahatlığıyla kullanabilirsin:)[/QUOTE]
Ayyy cok saol nerde bulabilirim eczanelerde varmidir kokusu nasil cankmm

eczanelerde var mı bilmiyorum ben gratisten almıştım yinede sor istersen kokusu yok bildiğin deniz tuzu gibi bişey:)

Ben de koltuk altimdan çok terler
iBen de koltuk altimdan cok terlerim deodorantimi bol kullanirim ve yazin teri belli edicek renkleri pek kullanmam yani boyle turuncuymus pembeymis gibi ya da geceleri kullanarim yoksa terleyince islaklik hem bana rahatsizlik veriyor hem de karsimdaki insana verir

Cok saol arkadasim, tam beni anlatmissin aynen islaklik oluyor, usandim biktim dedorant bol mu sikayim dedorant ne arkadaşım ? Onercegin öğrenebilir miyimm okul tshirtim falan beyaz belli olmuyo ama kisin bile koltuk altim terliyo buz gibi koltuk altim yaaa

Ben de kışın terlerim alisveris yaparken bile her istedigimi alamiyorum bunda ter izi belli olur diye maalesef temizligine cok onem veriyorum kışın da aliyorum koltuk altimi zaten terliyorum koku olmasin bari diye deodorant olarak rexona kullaniyorum rollon da kullaniyorum bazen parfumumden de sıkarim koltuk altima idare ediyor bi yerdeyken falan lavaboya gidip kurulayip deodorant sıktigimda oluyor cok sicak havalarda

Kızlar ben çareyi eczanede buldum driclor isminde roll on 35 tl ye aldım sadece yaz başında 1 hafta kullanıyorsun sonra bir daha ıslaklık olmuyor

Ayyy cok saol nerde bulabilirim eczanelerde varmidir kokusu nasil cankmm[/QUOTE]
Gnc de car canim

member: 320100"]Bemde o irunu kullanmaya basladim bu sene ve cok memnunum gnc magazalarinda satiliyor[/QUOTE]
Eczane
Kimi insanlarda benim arkadaşlarım da boyle şeyler olmuyo ve gri tshirtlerini rhat rahatgiyoyrlar ama bu sorun cok yani insanlarda

member: 320100"]Bemde o irunu kullanmaya basladim bu sene ve cok memnunum gnc magazalarinda satiliyor
Eczane

Kimi insanlarda benim arkadaşlarım da boyle şeyler olmuyo ve gri tshirtlerini rhat rahatgiyoyrlar ama bu sorun cok yani insanlarda[/QUOTE]
Koltuk alti bezlerimi bile aldirmayi düşündüm ama aldirmadim..

[QUOgimasikk, post: 36859145, member: 607477"]Eczane

Kimi insanlarda benim arkadaşlarım da boyle şeyler olmuyo ve gri tshirtlerini rhat rahatgiyoyrlar ama bu sorun cok yani insanlarda[/QUOTE]
Koltuk alti bezlerimi bile aldirmayi düşündüm ama aldirmadim..[/QUOTE]
Canim sakın ama bisi dicem senin baya baya terliyor mu koltuk altın ??? Ya mesela lise sonum simdi okula giderken falan sabah yikicam rol on dedorant ole basa çıkmayi dusunuyorum bide kizlarin soyledigi dedorantlardan aliyim

Kizlar saclariniz dokuluyor mu mesela oynarken baya ardi ardina sac geliyor elim topk oluyor ??? Yardim edermisiniz buna da

[QUOcanim a3510, post: 36859174, member: 624232"][QUOgimasikk, post: 36859145, member: 607477"]Eczane

Koltuk alti bezlerimi bile aldirmayi düşündüm ama aldirmadim..[/QUOTE]
Canim sakın ama bisi dicem senin baya baya terliyor mu koltuk altın ??? Ya mesela lise sonum simdi okula giderken falan sabah yikicam rol on dedorant ole basa çıkmayi dusunuyorum bide kizlarin soyledigi dedorantlardan aliyim[/QUOTE]
Yok canim o kadar asiri terlemiyor ama o kesin çözüm olur aklimda şüphe kalmaz diye dusunmustum yaptirmadim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…