koltuk altı ıslaklığına çözüm??

zeh

Aşkımın bahar tomurcuğu..
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
1.568
0
39
merhaba
en çok muzdarip olduğum bir konu ter kokusu olmuyor ama ıslanıyor ve kyafetimde ıslanıyor çok sinir oluyorum çözüm bulan ya da bilen varmı bu konuda..

eczanelerde satılan maxım dıye rolon var aksamları yatmadan once surersen ertesı gun koltukaltlarında terleme olmuyor. her aksam kullanmak zorundasın yatmadan once kullanman onerılıyor gunduz kullanımında fayda etmıyor. ınsallah senınde ısıne yarar.

sağol canım

deotak'ı da denemelisin cnm kesinlikle bende işe yaradı

mutlaka deniycem canımya okadar muzdaribimki bu konuda sağol

deotak banyodan sonra kuru cilde sürülüyor ama deotak teri önleyen bişi değil bakterileri ölduurp ter kokusunu önluo ben kullanıyorum bnimde koku sorunum yok ıslaklk sorunum var ama ıslaklıga hiç bi çözüm getiremedi forumda tereson die bi urunde bahsetmişler bide maxim vardı ama en iyisi doktora gitmek sanırım doktorlar botoks tavsiye ediyormus bi kez botoks yaptırdıktan sonra 1 yıl terleme olmuomus tabi bu kltukaltı için

arkadaslar senede 2 defa botox yaptırmanız yeterli... botox da oldukca saglıklı ve etkılı bır surec..en azında sureklı bır sey uygulamak zorunda degılsınız untsanız yıne sorun..unutmak gıbı bır derdınız yok..

botox zararlı değil midir? çünkü bazı bünyelerde terin fazla atılması gerekiyor belki de. sositososito

sen yaptırdın mı canım? fiyat olarak nasıl.=?:uhm:

bende aşırı terleyen biriydim.özelliklede ellerimdeki terlemeye gıcık olurdum.terkur kursept gibi kremler kullandım ama faydasını görmedim tabikide.etkisi çok az çünkü.maxim tereson gibi şeylerde kullanmadım.ama internetten no sweat soap getirttim.geceleri yatmadan önce avuç içi ve koltuk altlarımı kullanıyorum çok etkisini gördüm.yarı yarıya indi terlemem diyebilirim.bence bi denemelisin no sweat soap'ı.

no sweat soap bende işe yaramadı,1 ay aralıksız kullandığım halde..
sizde işe yaradığına sevindim.

bende bu sorundan sikayetciydim..kullanmadigim kosmetik ürünü kalmadi pahali ucuz hepsini denedim ama sonuc hüsran takii ameliyat olana kadar..Simdi cok memnunum hci bir problemim yok :)

meraba canım bendede aynı sorun var ameLiyatın herhanqi bi yan etkisi faLan varmı ??CADIARZU

no sweat soap bende işe yaramadı,1 ay aralıksız kullandığım halde..
sizde işe yaradığına sevindim.

:sinifsinif: bi ara gerçekten işe yaradığını düşünmüştüm,çünkü azaltmıştı bikaç gün rahattım,ama noldu nasıl oldu bilmiyorum,şu an yine eskisi gibi terlemelerim başladı,özellikle el terlemelerim kafamçokkarıştı öyle olunca bıraktım sabunu kullanmayı,artık geçtiğini düşünmüştüm yanılmışım :1shok: tereson kullanmayı düşünüyorum şu sıralar

bnde teo tak kullanıorum.. işe yarıyo fakat su aczanede satılanıda kullanmayı düşnüorum

ben de çözüm arıyorum ancak terin de atılması gerektiğini düşünüyorum off off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…