koltuk altı botoksu ://

ZyNp_fB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2011
80
0
Merhaba arkdaşlar yaz-kış terleyenlerdenim bende.. Önceden çok şey kullandım hiç biri fayda etmedi son olarak botoks çaredir diye düşündüm ve geçen çarşmba yaptrdım 5 gün oldu ama aynı durum bi değişklik yok , yaptıran arkdşların hemen terlemesi durdu mu?? bi yazarsanız sevnrim boşu boşuna mı yaptrdım diye düşncelere kapldım çünkü

bende aynı dertten muzdaripim.araştırıyorum ama botoks yaptırmadım.estetisyenler mi yapıyo ve ücreti az buçuk nekdar tutuyo? benim kuzenim istanbulda özel bi hastanede koltuk altından ameliyat oldu.7 8 sene oldu sanırım.1000 dolardı sanırım ozaman.ellerindeki ve koltuk altındaki ter ortadan kalktı ama bu seferde ter sırtına vurdu.hiç iyi bi yöntm olmadığını söylüyolar.botoks yaptıranda yok etrafımda.bende çok kötü durumdayım ((

dermotolojiye gttim ben ordaki doktor yaptı 800 tl ye.. Umarım zamanla gösterir etkisini 1 ay geçsin olmadı bi daha gidecem aşırı terleme varsa sende de bi doktora git derim kan değerlernde bi anormallk yoksa sanada botoksu önerirler.

Merhaba kızlar,annem ve ağabeyim koltuk altı için botox yaptırmıştı sanırım 500 lira gibi bi fiyatı vardı onlarda çok etkili oldu hatta ağabeyimde koku yapmayan ama leke bırakacak kadar kötü bir hale gelmişti.Şuanda da terler ama eskisi gibi değil en azından.

bende bayramdan sonra klipsli ets ameliyatını olmayı düşünüyorum.Ailemde artık izin verdi.Ama hala korkularım var.Sadece terlesem bu ameliyatı asla olmam bıçak altına yatmam.Ama terlemeyle beraber el ve ayakta şişmeler morarmalar ve ağrıda oluyor.Reynaudmuş bu hastalığın adı en çokta bu yüzden ameliyat olmak istiyorum çünkü bazen gerçekten çekilmez oluyor.Gayet sakin bi insan olan ben son 5 yıldır çok agresif bir hal aldım.Botoxu da denedim ama tam kuruluk sağlamadı ve 5 ay sonra tekrar yaptırmak gerekti ona vereceğim parayla birde bu klipsli ets yi denemek istiyorum umarım güzel sonuçlarla tekrar yazarım buraya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…