kollarda ve bacaklarda uyuşukluk

buket5280

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
67
0
Kızlar ellerim ve bacaklarım çok uyuşmaya başladı.inanılmaz derecede karıncalaşma var geceleri uykumdan uyunacak şekilde arttı.3.aylıkken başlamıştı o zaman çok az uyuşuyordu ve karıncalaşıyordu doktoruma kaç kere sordum normal dedi ama bu kadar ilerleyeceğini hiç düşünmemiştim çekilmez oldu.Aranızda benim gibi bu sorunu yaşayan var mı..:enbuyukkk:

Kızlar ellerim ve bacaklarım çok uyuşmaya başladı.inanılmaz derecede karıncalaşma var geceleri uykumdan uyunacak şekilde arttı.3.aylıkken başlamıştı o zaman çok az uyuşuyordu ve karıncalaşıyordu doktoruma kaç kere sordum normal dedi ama bu kadar ilerleyeceğini hiç düşünmemiştim çekilmez oldu.Aranızda benim gibi bu sorunu yaşayan var mı..:enbuyukkk:
Evet canım çoğumuzda var magnezyum eksikliğinden ilaç kullanan arkadaşlar var 2009 mayıs anneleri topiğine sor istersen.Bende bu sebeple dr gidicem

Canım bendede ara sıra oluyor ama şu anda 8 aylık hamile bir arkadaşım var. Sağ elinin parmaklarını artık felç olmuş gibi hissetmiyor. Doktoru doğumdan hemen sonra düzelir şu anda yapabileceğimiz birşey yok demiş. Telaş yapma. Genelde olurmuş zaten...

canım benimde oluyor.ozellikle bacaklarımda.yataktan uyusuk sekilde kalkıyorum .magnezyum eksikliginden oluyomus.sutu yogudu eksik etme.
bir de ogrendigim bir seyi paylasayım inş işine yarar .bana biraz olsun faydası oldu.mesela bacagında uyusukluk kramp oldu .ayak parmaklarını geriye dogru kıvır .tabi bu işlem için esinden yardım alabilirsin .bi,raz sonra gectigini veya azaldıgını goreceksin canım .
bir de maden sodası iç o da iyi geldi tavsiye ederim .cok gecmiş olsun

Bendede olmuştu ama sanırım 2.5 aylık falandık o zaman,1 gün sürdü çok sinir bişiydi,sadece sağ elim uyuşup duruyordu,ama uzun zamandır olmadı tatlım,doktor normal diyorsa stres yapma,ama hakikkaten kafaya takmayacak gibi değil biliyorum maalesef..
İnşallah bebişlerimizi kucağımıza alınca unutucaz tüm bu sıkıntıları:ecrin_bebek:

:nazar:

kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için haftaya doktora gideceğim gün geçtikçe artıyor çekilmez oldu umarım çok önemli bişey değildir

kızlar yaa ben uzun zamandır olmadı dedimde nazar değdirdim kendime galiba,sabah sol elim bileğimden uyuşuk uyandım..

:nazar:

X