kolay hamilelik için tavsiyelerinizi bekliyorum....

tektanem

AyşegüL
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
305
4
kızlar dün adet oldum.bu ay hamiş olmak istiyorum artık.ne öneririsiniz kolay hamilelik için tabi allahtan gelen bişi ama.tecrübeleinizi paylaşırmısınız..

inşallah bu ay kalırsın...bende geçen ay çok bekledim,sonra vazgeçtim..kim soruyordu bana bebek yokmu ben derdım istemıyorum yaw şimdi...ve bu ay hamişim galiba...ben 2 sene once hamile kaldım ve kaybetim bebeği...ve klomen kulandım 2 sene once ve 3 ay sonra hamile kaldım...sonra aralıkta klomen kulandım ve bu ay hamiş kaldım

hayırlı olsun canım.allah sağ salim kucağına almayı nasip eder inş.darısı bana

canım iş bitiminde ayaklarını havaya kaldır ben böyle yaptım tuttumu dersen tam olarak kesin değil ikinci çizgi silik çıktı gögüslerimde ağrı vs yok

Son düzenleme:
canım iş bitiminde ayaklarını havaya kaldır ben böyle yaptım tuttumu dersen tam olarak kesin değil ikinci çizgi silik çıktı gögüslerimde ağrı vs yok

ikinci çizgi silik çiktıysa hamişsın ozaman cnm :CüvCüv:

ayakları havaya kaldırmakla pek birşey olmaz.önemli olan iki adetinizizn ortası günden 5 gün önce ve 5 gün sonra yumurtanız çatlar o zamanlar beraber olursanız gebe kalma ihtimaliniz çok... adetiniz bittikten sonra düzenli olarak günaşırı berber olmakta bir yöntem..biz hastalara bunları öneriyoruz...sizlere iyi şanslar...

benim bildiğim de doktor hangi gün spermlerin daha iyi durumda olduğunu bilemeyiz yapabiliyorsanız her gün yapın demişti ilişki esnasında da sonrasında da 20 dk ayağınızı duvara dayayın sonra da 3-4 saat kalkmayın sağ tarafınıza dönüp cenin pozisyonunda yatın akıntınız varsa soğan kürü uygulayın. Allah size de nasip etsin inş.
bu yöntemler birkaç arkadaştan duyduğum şeyler ona da doktoru söylemiş ve o da bir arkadaşı da bu yolla hamile kalmış üstelik hemen hiç şansı olmadığı halde.

kızlar üstelik her bayan illa 14. günde yumurtlayacak diye bir şart da yok bu kişiye göre değişen bir durumdur.
klasik söylemlere aldanmayın.
gün takibi yapmayın! daha fazla strese sokuyor insanı. ama ay içinde gün aşırı ilişkiye girmeye çalışırsanız muhtemel yumurtlama gününüzü kaçırmamış olursunuz:)
ayakları duvara dikmek çok faydalı bir yöntem kadınlar yüzyıllardır bu şekilde hamile kalıyor spermin yumurtaya daha çabuk ulaşmasını sağladığını düşünüyorum.
bu arada maydonoz yememenizi öneririm ilk aylarda düşük tehdidi oluşturuyormuş.
ben de bu yöntemi deneyerek ilk ayda hamile kaldım aylardır uğraşıyordum.
eğer 30 yaşın altındaysanız 2 yıl deneme süresi tanıyın kendinize birçok bayan 2. yılda hamile kalıyor.
ama 30 yaş üstüyseniz 1 yıl sonunda gitmeniz öneriliyor.
eşinize de keçiboynuzu kürü uygulamanızı tavsiye ederim.
aklıma da gelenler bunlar hanımlar.
bol şans.

bu aydan itibaren :CüvCüv: bende istiyorum artık bugün adet oldum.adetin başlangıcından sayıp 12 14 16 18 . günleri ilişki diye duydum ama bakalım artık:))) :kahve:

bu aydan itibaren :CüvCüv: bende istiyorum artık bugün adet oldum.adetin başlangıcından sayıp 12 14 16 18 . günleri ilişki diye duydum ama bakalım artık:))) :kahve:

canım benim yazdığımı okudun mu hemen üstte. gün hesabı yapmayın daha çok strese giriyor insan ve stres spermleri öldürüyor maalesef.

kızlar arkadaşın dediği gibi gün hesabı yapmayın.stres oluyor vallahi insan.ben 4 aydır kafayı yicem artık.gün saymaktan.bu ay hiçççç takmıcam kaffayı gün de saymıcam.inş.alllah bu ay nasip eder.:Saruboceq:

X