Göz Makyajı kolay eyliner sürebilen var mııı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Gizzm

23.05.2008 sonzumm <3
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2011
257
2
Kolay eylıner sürebilen varmı ? ben sürdüğüm de ya biri kalın biri ince oluyo yada kap kalın oluo dengeleyemiyorum bir türlü yardımcı olursanız çoook sevinirimm :)

Krem eyeliner kullanmanı öneririm,diğerine göre daha kolay ve eşit sürersin. Ama likit kullanacam dersen de önce beyaz göz kalemini hafif şekilde çek göz
kapağına, sonra üstünden eyeliner ile geç.Kalın olduğunu düşündüğünde de kulak temizleme çubuğuna makyaj temizleyiciyi döküp fazla kısmı alabilirsin. Belli
bir süre sonra elin alışır,kalem kullanmadan eşit sürebilirsin.

Daha önce ki bir konuda da paylaşmıştım bu videoyu, çok yararlı bir tutorial olmuş.
İzlemenizi tavsiye ederim, hem krem hem de likit eyelinerın nasıl çekildiği gösteriliyor.
Birde eyeliner yerine dipliner kullanın, onun ucu daha sert olduğu için sürmesi daha kolaydır.

Hesionka - Eyeliner tutorial on Vimeo

Teşekkür ederim verdiğinz bilgileri deniyeceim umarım başarırım :)

Likit eyeliner sürmenin yöntemden ziyade tebrübeyle ilgisi var yaklaşık 4 yıldır eyeliner sürüyorum. ilk eyelinerimi ise 6 yıl önce aldım süremeyince öylece bıraktım tam iki yıl öylece beni bekledi zavallım :) sonra birgün yeniden denedim oldu sonra yeniden yeniden derken artık çok nadir bulaştırıp sildiğim olur. Genelde 10 saniyede hallederim. Demem o ki uğraş dene vazgeçme canın sıkıldığında sür elin alışsın yaparsın bunca insan nasıl yapıyorsa. hadi kolay gelsin :)

Likit eyeliner sürmenin yöntemden ziyade tebrübeyle ilgisi var yaklaşık 4 yıldır eyeliner sürüyorum. ilk eyelinerimi ise 6 yıl önce aldım süremeyince öylece bıraktım tam iki yıl öylece beni bekledi zavallım :) sonra birgün yeniden denedim oldu sonra yeniden yeniden derken artık çok nadir bulaştırıp sildiğim olur. Genelde 10 saniyede hallederim. Demem o ki uğraş dene vazgeçme canın sıkıldığında sür elin alışsın yaparsın bunca insan nasıl yapıyorsa. hadi kolay gelsin :)

Benimde eylinerm öylece duruyor :) deneye deneye alıştırıcam artık kendimi :)

aynı şekilde bende zorlanıyordum çok daha fazla zorlanıyordum aslında ilk aldıgımda,
yap boz yap boz epey ugraştım hatta bir eyelinerımı bu şekilde bitirdim:)
ben önce ince bir kalemle bastırmadan iz yapıp öyle sürmeyi denedim, böyle böyle alışmaya başladım,
yine de zorlanıyorum sürmeye ara verdiğim dönemlerde, ama sık sık kullandıgımda elim alışıyor.

Açık renkte bi kalem sürüp onun üstünden çekmeyi deniyeyim bari bende :)

önce siyah kalemle sürüyordum o zaman elim daha çabuk alıştı sonra likit sürmeye başladım kenarlara bulaşmasın diye de bant kullanıyorum baya basit oluyor

önce siyah kalemle sürüyordum o zaman elim daha çabuk alıştı sonra likit sürmeye başladım kenarlara bulaşmasın diye de bant kullanıyorum baya basit oluyor

Kızlar bu sabah denedm sürmeyi önce kalem sürdüm onun izinden çektim güzel oldu ama bu videodan da acayip yararlandım tersten sürdüğümü anladım eylıner ı :)

Teşekkürler Eylulu :-):KK19:

Eylulu
Daha önce ki bir konuda da paylaşmıştım bu videoyu, çok yararlı bir tutorial olmuş.
İzlemenizi tavsiye ederim, hem krem hem de likit eyelinerın nasıl çekildiği gösteriliyor.
Birde eyeliner yerine dipliner kullanın, onun ucu daha sert olduğu için sürmesi daha kolaydır.

Hesionka - Eyeliner tutorial on Vimeo

kuyruk yapamıyorum :84: videoda kuyruktan başlanmış kolay gibi ama yapamadım izledikten sonraki ilk denememde :)

ya kızlar bende bikaç ay önce aldım eye liner.. gözüme sürerken kirpiklerime değiyor ve hiç hoşuma gitmiyor silemiyorum da kirpiğimden.. kirpiklerim uzun oldğu için die düşünüyorum ama sizde de öle oluodur belki sorayım dedim.. nasıl engelleyebilirim fikri olan varmı.. yukarıdan sürmeye gayret ediyorum zaten nasıl engellicem bilmiyorum.. :KK59:

ucu kalem gbi sert olanlar war onlarla daha kolay yapabılırsn............

ya kızlar bende bikaç ay önce aldım eye liner.. gözüme sürerken kirpiklerime değiyor ve hiç hoşuma gitmiyor silemiyorum da kirpiğimden.. kirpiklerim uzun oldğu için die düşünüyorum ama sizde de öle oluodur belki sorayım dedim.. nasıl engelleyebilirim fikri olan varmı.. yukarıdan sürmeye gayret ediyorum zaten nasıl engellicem bilmiyorum.. :KK59:

Benimde öyle kirpiklerim kıvrık olduğu için sürerken sürtüp çizgiyi bozuyor.Ayna tam karşında değil aşağıda kalacak şekilde bak.Gözlerin yarı kapalı olduğu için sürerken bulaşmıyor.Bide eyeliner ı yine karşıdan değil yandan doğru tutmak gerek.Kirpiklerine değmeyecektir.

ucu sert olnlar kullanışlı evet ama avonun var bende onu kullanıodum bi ara akıyo oda diğeri daha kalıcı oluyo.. ama kirpiklerm mahvoluyo ne yazık ki..

Benimde öyle kirpiklerim kıvrık olduğu için sürerken sürtüp çizgiyi bozuyor.Ayna tam karşında değil aşağıda kalacak şekilde bak.Gözlerin yarı kapalı olduğu için sürerken bulaşmıyor.Bide eyeliner ı yine karşıdan değil yandan doğru tutmak gerek.Kirpiklerine değmeyecektir.

hemen denicem bunu çok teşekkür ederim tatlım :KK54:

Birde loreal superliner'ı çok övüyorlar,fırçası sürümü çok kolaymış,resimlerini gördüm birtürlü almaya fırsatım olmadı.En acemiler için bile çok uygun diyorlar:) Ayrıca bulaşma yapacak gibide durmuyor bir araştır istersen canım.

Flormarın kalem eyelinerı çok güzel yeni kullanmaya başladım ama elim çok alıştı kızlar tavsiye ederim.

X