kolalti rengim

ya kızlar alakasız olacak belki ama koltuk altımı sirle aldırıyorum uzun zamandır renkte koyulasma oldu ama fazla olmadıgından kafama takmıyordum ama gitgide hem arttı hemde sarkmıs gibi bi tuhaf olmaya basladı ananemin ki gibi :KK43::KK43:cok moralim bozuldu napcam ben şimdi yaaa

benim de koltukaltımın rengi bi garipleşmişti resmen koyu griydi. lazere başladım ve şimdi pamuk gibi bembeyaz oldu. tavsiye ederim

yazın uzatamadğım için arada jilet vuruyorum bu yüzde rengi koyulaşıyor ama kışın epileydiyle alınca rengi normale dönüyor :S kesinlikle jiletten

kolaltı kararmasına neden olan unsurlar:alkollü deolar,kuruluk,aşırı terleme,birde nasıl vücudunuza,cildinize bakım yapıyorsanız koltuk altlarınızada yapın,örneğin vücut peelıngı yaparken koltuk altınızı unutmayın.

kesinlikle katılıyorum zaten terlıyosun terlemesın dıe kurutan deolar kullanıyoruz sonra bı de tuylerden arıncaz dıye tahrıs edıyoruz kolaltı derısı zaten dıger yerlere gore daha hassas.

nasıl oldu bu acaba.. benimde hafif bir koyuluk var sıfır kol elbiseler giymeye çekiniyorum biraz.. inşallah görüp çevap verirsin :) baya olmuş konuya kimse bakmıyor sanırım

canim ben lazere gidiyordum olece beyazladi ama suan da hamile oldugum ve koltukalti rollonlari fazla kullandigimda tekrar koyulasti ama dogumdan sonra tekrar baslayacagim laazere

X