Kokusuz sarı akıntı bıktım yardım lütfen

firtinaav

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
11
1
Arkadaşlar benim kokusuz sarı açık yeşil renkte bir akıntım var. Smear yaptırdım bakteriyel vajinozis çıktı bakteriyel vajinit yani. Bu ilaçların hepsini fitili defalarca kullandım. Artık çok bıktım. İlişkide de iğrenç bir koku oluyor. İlişkide sadece bu kokuyu düşünmekten hiçbir şeye odaklanamıyorum. Doktorlar döne dolaşa bu ilaçları veriyor. Özel hocaya da gittim. Devlet hastanesine de.. hepsi bunları dönüp dolaşıp yazıyor. Geçmiyor diyorum bunlarla anlamıyorlar. Daha önce yaşayan varsa ve çözümü varsa bana yardımcı olur onu ölene kadar unutmam duacısı olurum artık psikolojim bozuldu
Biteral
Tetradox
Azitro 500 mg
Neo penotran forte l
Flucan 150 mg 1 tablet

Şikayetleriniz geçti mi bende de şeffaf sulu bı akıntı var bazen de sarı oluyo ve yanma oluyo ben de yazdığınız ilaçları cok kullandım

Merhaba ben de aynı durumdayım benimki bakteriyel değil ama tekrarlayan mantar ve servisit yaklaşık 2 senedir. Doktor bana borik asitli bi fitil önerdi baya araştırdım borik asitle iyileşen çok kişi var bi araştırın isterseniz borik asit fitil yazın iki marka çıkıyor zaten. Reçeteli değil bu ben internetten aldım. Fitil yerine yıkama suyu da var onu almadım ama onun da faydasını görenler var. M MelekDeniz41 M mickeymouse1

Akıntınız sarı mı?

Fitilden sonra kanlı akıntı çok duydum ama ben yaşamadım valla bilmiyorum bi doktora ya da eczaneye falan danışın siz. Çocuk düşünüyor musunuz?
Eczaneye sordum bugun eczanede erkek vardı cok utandım, hanımefendi kullanmaya devam edebilirsiniz dedi belki ara kanamadır dedi, regl ‘e 8 gün var. Bilmiyorum artık ya. Çocuk düşünmüyorum bekarım

Aynı sorun bende de 2 senedir var, geçmiyor bir türlü. Doktor sürekli yeni testler çıkarıyor başıma, cinsel yolla bulaşan hastalıklar için test yapmamı istedi. Doktorlara da güvenemiyorum, gerekli bu testler ?
Özele gtmiştim, devlete de gitmiştim.

Fitilden sonra kanlı akıntı çok duydum ama ben yaşamadım valla bilmiyorum bi doktora ya da eczaneye falan danışın siz. Çocuk düşünüyor musunuz?
Benim sarı da oluyo beyaz süt gibi sulu bı akıntı da oluyo. Mantar var bende ve sürekli tekrarliyo. Fitil kullandığım zamanlarda benim de kanamam oluyo içerdeki tahristen kaynaklı olabilir

Ya benimki sarı ve dün fitil kullandım hafif kanlı akıntım oldu sabah, kullanmaya devam edeyim mi bilmiyorum
Benim sarı da oluyo beyaz süt gibi sulu bı akıntı da oluyo. Mantar var bende ve sürekli tekrarliyo. Fitil kullandığım zamanlarda benim de kanamam oluyo içerdeki tahristen kaynaklı olabilir

Benim de öyle ama bende kanama olmuyor. Fitilden sonra da pek olmuyor benim en büyük sorunum ilişkide çok ağrı oluyor. Siz evli misiniz çocuk düşünüyor musunuz?

İdrar yolu enfeksiyonu. Bende de var,hamilelikte başladı yıllardır benimle birlikte. Bazen kayboluyor bazen ortaya çıkıyor.Bazen çok yoğun altıma isemisim gibi hissediyorum. Bol su içince kayboluyor

Ben iki kere bebek kaybettim evet evliyim son kurtajimi iki ay önce oldum zaten bu sorun kürtajdan sonra başladı çoğunlukla.
Başınız sağ olsun. Kürtajdan olduysa eğer iyileşmesi kolay olur bence sonuçta yıllardır tekrarlayan bi şey değil. Fitil ve antibiyotik sizin sorunu çözer inş

Başınız sağ olsun. Kürtajdan olduysa eğer iyileşmesi kolay olur bence sonuçta yıllardır tekrarlayan bi şey değil. Fitil ve antibiyotik sizin sorunu çözer inş
İnşallah çok fazla ilaç kullandım bu dönemde ve gerçekten bı seylerin düzene girmesi için çok uğraştım her an bı sıkıntı çıkacak diye çok stres yapıyorum. Kürtajdan 29 gün sona ilk adetimi oldum. Şimdi de ikinci adetim biraz gecikti diye endiseleniyorum. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah gerçekten çok zor süreçler

Devlette cinsel yolla bulaşan hastalıklar tahlilleri yapılıyor mu ve hızlı sonuç çıkar mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…