Kokusunu Merak Ettiğimiz Parfümler

perfume love perfume love
sana katılıyorum bende sarı şişede olanı beğenmedim ama pembe şişede olan just cavalliyi çok beğendim. Kremsi çiçek kokusu aldım ondan. Almayı düşünüyorum.

Ve bunu da :)
Elie Saab Le Parfum

Elie+Saab+Le+Parfum+review.jpg

Eğer yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşım bunu kullanmıştı ve bana çok ağır gelmişti. Tom Ford 'un parfümlerine benzetmiştim. Ağır yoğun bir kokuydu. Onun yerine flowerbomb parfümü daha güzel olabilir.

Eğer yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşım bunu kullanmıştı ve bana çok ağır gelmişti. Tom Ford 'un parfümlerine benzetmiştim. Ağır yoğun bir kokuydu. Onun yerine flowerbomb parfümü daha güzel olabilir.
Bana da ağır geldi. Çiçeksi ama orta yaş kokusu gibi.

410uff8RirL._AC_UL320_SR216,320_.jpg

givenchy hot couture
bu koku hakkında yorumlara ihtiyacım var. Kışlık bir koku arıyorum. - Janna - - Janna - özellikle sen biliyorsundur diye tahmin ediyorum :)

ben çok severim bu parfümü.
soğuk havalar için ideal. ağır bana göre. ama çok cezbedici geliyor.
hiçbir kokuya benzetemediğim, orijinal bulduğum bir parfüm.
ama öyle orta yollu bir şey değil.
hiç sevmeyebilirsin de yani.
karabiberli bir koku. baharatlı oldukça. alasım geldi hatta.

ben çok severim bu parfümü.
soğuk havalar için ideal. ağır bana göre. ama çok cezbedici geliyor.
hiçbir kokuya benzetemediğim, orijinal bulduğum bir parfüm.
ama öyle orta yollu bir şey değil.
hiç sevmeyebilirsin de yani.
karabiberli bir koku. baharatlı oldukça. alasım geldi hatta.
teşekkür ederim yorumların için :)
şu sıralar sadece tek bir kokuya takmış durumdayım. Resmen aşeriyorum, almadan rahat edemeyeceğim.
Bvlgari jasmin noir
Bayılıyorum bu kokuya. Normalde hafif çiçeksi,kremsi kokuları severim. Ağır şekerli, meyveli kokulardan uzak dururum ama bu kokunun ayrı bir havası var gibi geliyor. Hem çiçeksi hemde ağır ama kesinlikle şeker yok. Bayılıyorum.

teşekkür ederim yorumların için :)
şu sıralar sadece tek bir kokuya takmış durumdayım. Resmen aşeriyorum, almadan rahat edemeyeceğim.
Bvlgari jasmin noir
Bayılıyorum bu kokuya. Normalde hafif çiçeksi,kremsi kokuları severim. Ağır şekerli, meyveli kokulardan uzak dururum ama bu kokunun ayrı bir havası var gibi geliyor. Hem çiçeksi hemde ağır ama kesinlikle şeker yok. Bayılıyorum.

Jasmin noir benim de çok beğendiğim bi kokuydu. Vurulmuştum ilk kokladığımda. Şu an var elimde ama eskisi gibi sevmiyorum. Bi de üstüne boca etsen de hiç kokmuyor maalesef.

Jasmin noir benim de çok beğendiğim bi kokuydu. Vurulmuştum ilk kokladığımda. Şu an var elimde ama eskisi gibi sevmiyorum. Bi de üstüne boca etsen de hiç kokmuyor maalesef.
ya öyle mi? bende mağazadaki tester çok kalıcı olmuştu.
dp den almayı düşündüm orjinali çok pahalı olduğu için ama içime sinmedi açık kullanmak. 2. el arıyorum bulursam öyle alacağım. Satmayı elinden çıkarmayı düşünürsen buralardayım :KK49:

ya öyle mi? bende mağazadaki tester çok kalıcı olmuştu.
dp den almayı düşündüm orjinali çok pahalı olduğu için ama içime sinmedi açık kullanmak. 2. el arıyorum bulursam öyle alacağım. Satmayı elinden çıkarmayı düşünürsen buralardayım :KK49:

Ben de sephorada denediğimde öyleydi.
Ama kullanınca anladım ki kokusu hiç yayılmıyor.
Arkadaşımda da var. Yanımda kendini bu parfümle yıkıyor resmen ama ben hiç alamıyorum kokuyu. Kendisi de anladı öyle olduğunu.
Ben açıklarını denemiştim de hiç beğenmedim. Orijinalindeki nota geçişlerini hissedemedim. Taklit edilemiyor layıkıyla. Ama dpyi bilemiyorum. Başka markalarda bakmıştım.

Ben 2 yıl önce almıştım bi siteden. O zamanki fiyatı 160tlydi sanırım. 100ml şişesi. Hatta aldığım yılda üretilmişti.
Tazecikti. Sen de nete bak şu an o kdar uygun değildir ama bayılmışsın al madem.

Hala bitirmedim. Özel zamanlar için kullanıyordum. Erkekler de genelde beğeniyor. Kokusunu hissetmesem de elden çıkarmayı düşünmüyorum. =)

Özlediğim günler yine kullanırım. Bir de seksi kokmak için birebir. Kadınsı. Elimde başka öyle kokum yok. ^.^
Beğenmiyorum dedim ama epeyce övdüm şu an =D

Arkadaşımda da var. Yanımda kendini bu parfümle yıkıyor resmen ama ben hiç alamıyorum kokuyu. Kendisi de anladı öyle olduğunu.
Ben açıklarını denemiştim de hiç beğenmedim. Orijinalindeki nota geçişlerini hissedemedim. Taklit edilemiyor layıkıyla. Ama dpyi bilemiyorum. Başka markalarda bakmıştım.

Ben 2 yıl önce almıştım bi siteden. O zamanki fiyatı 160tlydi sanırım. 100ml şişesi. Hatta aldığım yılda üretilmişti.
Tazecikti. Sen de nete bak şu an o kdar uygun değildir ama bayılmışsın al madem.

Hala bitirmedim. Özel zamanlar için kullanıyordum. Erkekler de genelde beğeniyor. Kokusunu hissetmesem de elden çıkarmayı düşünmüyorum. =)

Özlediğim günler yine kullanırım. Bir de seksi kokmak için birebir. Kadınsı. Elimde başka öyle kokum yok. ^.^
sende benim gibi aşıksın bu parfüme inkar etme hiç :))
ben mağaza testeri buldum 159 liraya 100 ml. o zaman onu hiç kaçırmıyım. Tereddütte kalmıştım orjinalliği konusunda ama iade hakkım var. İkimizinde tecrübe ettiği gibi tester lar daha kalıcı ve yoğun oluyor sanırım.

birde begendigin kokuların yorumunu alsak :KK70: canm cok merak ettım begenmedıgıne bunları yazmıssın begendıgın kokular neler :) ??

sende benim gibi aşıksın bu parfüme inkar etme hiç :))
ben mağaza testeri buldum 159 liraya 100 ml. o zaman onu hiç kaçırmıyım. Tereddütte kalmıştım orjinalliği konusunda ama iade hakkım var. İkimizinde tecrübe ettiği gibi tester lar daha kalıcı ve yoğun oluyor sanırım.
nerden alacaksın canm ?

nerden alacaksın canm ?
Zebramoda modasahibi isimli bir üye var. Kendi mağazasıda varmış İstanbulda. Hepsiburada da falanda satış yapıyor. O yüzden tester ürünlerinin orjinal olduğunu düşünüyorum. Sonuçta mağaza sahibi olduğu için ona bu tarz ürünler geliyordur.

Bu iki kokuyu çok merak ediyorum
Mağazada tester bulamıyorum bir türlü :bicak:

Narciso Rodriguez For Her Edp
Kozmetik_2442547.jpg

Narciso Rodriguez Poudree

narciso-rodriguez-narciso-poudre-1.png

Bu iki kokuyu çok merak ediyorum
Mağazada tester bulamıyorum bir türlü :bicak:

Narciso Rodriguez For Her Edp
Kozmetik_2442547.jpg

Narciso Rodriguez Poudree

narciso-rodriguez-narciso-poudre-1.png

Şu pembe büyük şişeli olanı kullanıyorum inanılmaz masum pudralı aynı zamanda tatlı seksi bi koku :)

Yukarda koyduğum iki narciso parfümünü deneme fırsatım oldu bugün.
Öncelikle narciso rodriguez for her olanı pek beğenmedimş. Nedense bana fazla baharatlı ve ağır geldi. Umduğum gibi çıkmadı. Belkide benim tenime yakışmadı, emin değilim.
Poudree olanına bayıldım. Böyle biraz eski zaman kokularını andırdı bana. Sıcak,pudralı bir koku. Çok çok sevdim. En kısa sürede almak istiyorum.

Dior Addict 2014 reformulasyonu hakkında birşeyler söyleyebilecek olan var mı :)

_9327708.jpg

Dior Addict 2014 reformulasyonu hakkında birşeyler söyleyebilecek olan var mı :)

_9327708.jpg
Askim bu benim:KK200: Kokladiginda ya iyi anlamda ya kotu anlamda basini dondurebilir yalnız cunku çok agir. Hynotic poison gibi ya mustelasi olunan ya migreni tutturan cinsten. Ve kis parfumu.Bazen vanilya kokusu sikasim geliyor bir fis yeterli oluyor,hava sicak gibiyse de kaciyorum kullanmiyorum .

X