Kokulu vajinal akıntı

ya koku nasılo gecıcek gecmıo bu durum

canım iyi bir kadın doğumcuyo git aslında tedavisi var ben bulamadım ihmal etmeyin benim böbreklerimde bile var intahap okadar sıçradı.benim yengemde vardı o oldu koku filan geçmiş ilaçlar vermişti doktor..ben bulamadım op doktoru...intahap oldugu için o koku oluyor güzelim anlat koku içinde istiyorum de...

insallah canim amin... kimseye yasatmasin allahim..., canim umarim insallah yakinda seninde bebegin olur, iylesirsin .. aminn

AMİN inşallah canım ben yandım ne acılar çektim şimdi bebegim de olmuyor onun acısı bir taraftan.kimse yaşasın istemiyorum baştan tedbiri alın arkadaşlar...benim bir arkadaşım sodaya çeyrek çay bardagı hakiki zeytin yagı koyuyo bide biraz limon içiyomuş ii geliyomuş deneyin bi isterseniz hemşire kendisi...ben ot kullanıoyorum bu ay yapamadım bitince otlar yapıcam...

arzu cum seninki ozamn akıntı değilki güzelim afedersin Ama seninki ilişki sırasındaysa zevk aldıgın için öyle oluyodur başka topikte okumuştum bayanlar ilişki sırasında çok geldiğini yazmışlardı...

yok cnm ilişkide gelen akıntıdan bahsetmiyorum günlük yaşamda gelen akıntıdan bahsediyorum ... :=) ve normalde koku yok sadece ilişkiye girince koku oluyordu geçen haftaya kadar biraz kesildi ...

kızlar yeni evlilerde yaşanan bir olay bu. bende ilk aylarda inanılmaz şeyler yaşadım. denemediğim ilaç kalmamıştır heralde. doktorum dediki normalde 1 tane hapla tedavi ediyorum ben insanları sen kutu kutu kullandın geçmedi demekki bunu bünye yapıyor evliliğin ilk zamanlarda bazı kadınlarda yaşanan bir durum bu dedi. gerçekten oyle oldu. bir süre sonra kendiliğinden geçti azaldı bu durum. kafanıza takmayın.
ama gebelik düşünüyosanız tabiki akıntı kurumadan tehlikeli. kültür yaptırın ona göre ilaç kullanın. her ilaç iyi gelmeyebilir çünkü. acil şifalar dilerim.

Canım o üşütmekten oluyor ve hijyene dikkat et eşinde tabii..dediğim sodalı şeyi dene bir istersen zararı olmaz denemenin belki geçer..benimde çok akıntım oluyor ama eşim rahatsız oldugunu hiç söylemedi sagolsun..benim elimde olan birşey değilki seninde öyle ne yapabilirsin ama ihmal etme canım sakın dediğimi bi yap 5 gün geçer belki..

evet cnm hakalısın ben evlendiğimden beri 2 ciye oluorum zaten 4 aylık evliyim yüksek antibiyotik kullandım ama geçmedi tekrarladı cumartesiden beride fitil kullanıyorum inş bu sefer geçicek....

Benim geçmedi şahsen banada öyle dedi doktor balayı sendromu ilaç vermedi sadece sobomet verdi ama verdiği zarar çok senin geçmiş iyi canım..

Benim geçmedi şahsen banada öyle dedi doktor balayı sendromu ilaç vermedi sadece sobomet verdi ama verdiği zarar çok senin geçmiş iyi canım..

aslında cnm tam bişlmiorum geçip geçmediğini cumartesi başladım fitile o zamandan bu zaman 1 kere ilişkide bulunduk ve eşime sürekli soroyorujm ben bi anormallik varmı die sadece az bi koku kalmış dedi demkki geçiyor dedim inş ta öldir....

canim peki nasil anladin böbreklerine kadar iltihap oldugunu , agri falanmi oldu?? nasil anladin??..., ben simdi evdeki haptan aliyorum bi kac gün daha bekliyecegim gecmesse doktora randevu alacam :S

canim peki nasil anladin böbreklerine kadar iltihap oldugunu , agri falanmi oldu?? nasil anladin??..., ben simdi evdeki haptan aliyorum bi kac gün daha bekliyecegim gecmesse doktora randevu alacam :S

evet canım agrım hep vardı gittim bişey yok dendi sonra böbreklerim agırdı bişey yok diycekler diye gitmedim baya çektim en sonunda 1 gece 2 kez acile gittim 3 4 gün acile gittim doplere filan girdim orda çıktı tedavi oldum tekrarladı 2 kez yine oldum şimdilik agrım yok..hatta beni nefrolojiye gönderdi bir doktor okadar korktumki böbreklerimmi bitti diye intahap yayılmış tı yani heryere artık geç olmuştu herşey için...

canim simdi korkuyorum yaa benimde ara sira böbreklerim agriyorrrr ( doktora gittimde bisey yok diyo ((((((((

ya ben anlamıyorum bazı doktorları bukadar önemsizmi bizim saglıgımız...banada hep yok diyorlardı herşeye bişey yok bişey yok akıntım ve agrım oldugu için 2 sene kadın dogumcuyo gittim her ay nerdeyse bişey yok diyodu en son bişey yoksa neden çocugum olmuyo diyince bi hap verdi yumurta geliştirici benim yumurtam zaten gelişiyoki..isyan edince rahim filmi çekildim intahap tüpleri tıkamış yapıştırmış meger odan agrım oluyo en son doktora laf sayarken yüzündeki ifacdeyi unutmuyorum..doktorunuzuii seçin tatlı dilliydi benim doktorum o yüzden 2 sene gittim ama siz tedavisi iyi olana gidin ihmal etmeyin derim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…