Kök hücre ile tüp bebek tedavisi olan var mı?

Aysnrctn4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2021
13
2
22
Kök hücre ile tüp bebek tedavisi olan varmı olumlu sonuç alan varmı amh değerim 0.01 fsh74 erken menopoz tanısı koyuldu yaşım 21 ne yapmam lazim

Kök hücre ile tüp bebek tedavisi olan varmı olumlu sonuç alan varmı amh değerim 0.01 fsh74 erken menopoz tanısı koyuldu yaşım 21 ne yapmam lazim
Merhaba bende ayni durumdayim kök hücre fiyatlari cok yuksek yaptiran var mı kök hücre hangi hastanede ne kadara yaptirdi yumurta olustu mu bilgi verirseniz seviniriz

Bende aynı şekilde 21 yaşımda aldım erken menapoz tanisini şimdi 25 yaşımdayım kök hücre düşünüyorum siz hangi ildesiniz

Evet aynı problemi yaşıyorum sizinle hangi ildesiniz ve hangi doktorda yaptırmayı düşünüyorsunuz ben Ankara’da düşünüyorum

Merhabalar aynı yaşlarda aynı tanıları almışız şu an tüp bebek tedavisi görüyorum burada deneyimlerimizi paylaşalım birbirimizle isterseniz.amh 0.01 benimde yeın yumurta toplama yapılacak inşallah 🙏🏻

Merhabalar aynı yaşlarda aynı tanıları almışız şu an tüp bebek tedavisi görüyorum burada deneyimlerimizi paylaşalım birbirimizle isterseniz.amh 0.01 benimde yeın yumurta toplama yapılacak inşallah 🙏🏻
Çok geçmiş olsun benimde amh seviyem 0.03 2 başarısız denemem oldu prp yapıldı şuan vitaminler kullanıyorum. Siz ne yaptınız olunuz inşallah istediğiniz gibi geçmiştir.

Yumurta toplamanız yapıldı mı? Benimde 0.01 ama yumurta görülmüyor

Merhaba benmde amh 0.01 hiç yumurtanız oluştu mu çok merak ettim.
Hangi doktora gidiyorsunuz

Merhaba. Ben de 2 martta kök hücre tesavisi oldum. 47 yaşındayım. 9 yaşında bir kızım var. Kızımdan sonra 6 kez tüp bebek denedim fakat rezerv azlığından ve yumurta kalitesi düşüklüğünden başarılı olmadı. 2 martta gitriğimde 1 yumurta varken kök hücreden sonra 3-4 yumurta görüldü ama büyüyecek mi belli değil. 11 mayısta tüp bebeğe başlamak için ilaçlar yazılacak. Hepimiz için hayırlısı olsun.

X